Dziwne zachowanie reprezentanta Rosji na pytanie o Milan

Dziwne zachowanie reprezentanta Rosji na pytanie o Milan

Aleksandr Golovin podczas rozmowy z Corriere dello Sport został zapytany o zainteresowanie jego osobą ze strony Milanu i Juventusu. Kiedy Rosjanin został poproszony o komentarz w tej sprawie nie zamierzał się wypowiadać i odszedł od dziennikarza, z którym rozmawiał.

Czy jest to jakaś sugestia w kwestii ekipy Rossonerich lub Bianconerich? O tym zapewne przekonamy się wkrótce. 

Komentarze

 • avatar
  karp_fso
  Nie wydaje mi się aby to był gracz którego teraz potrzebujemy - potrzebny jest ktoś bardziej doświadczony.
 • avatar
  KAKA22
  Co to za artykuł? On jest na mistrzostwach Świata. Nie powinien się zajmować i wypowiadać na temat rzeczy związanych z klubem i jego ewentualnym transferem. A ze odszedł i nic nie powiedział to dobrze o nim świadczy a nie świadczy o nim, ze lekceważy Milan lub Juventus. Na konferencji reprezentacji Polski jak Lewandowskiemu zadawali pytanie o ewentualne przenosiny do innego klubu to koordynator konferencji jasno powiedział ze jesteśmy na mundialu i proszę zadawać pytania odnośnie mundialu. Normalne zachowanie a nie lekceważenie.
  • avatar
   Jacubinho7
   Cyrk wokół Lewego jest na jego własne życzenie. Sam naraża się na takie pytania przez swojego agenta. Trzeba było siedzieć cicho i załatwić to w kuluarach, a nie dmuchać balonik. Dziennikarz ma prawo zadać każde pytanie i nie ma podziału czy to mundial czy nie. To zależy od gracza czy na nie odpowie czy nie. Dla wielu dziennikarz to nie człowiek tylko hiena, która tylko żeruje. Nie każdy taki jest.

   Jak z kimś normalnie rozmawiasz, śmiejesz się, a później odchodzisz jak cham bez słowa pożegnania, podziękowania za rozmowę, bo padło normalne pytanie to coś tu jest nie halo. Wystarczyło powiedzieć "nie będę wypowiadał się na ten temat. Taki tematami zajmuje się mój agent. Obecnie myślę tylko o mundialu" Można by? Można.
  • avatar
   KAKA22
   Moim zdaniem jest tak, ze zawodnicy są na mundialu i jest oczywiste ze nie chcą słyszeć pytań o klub bo próbują się od tego odciąć. To są dwie różne bajki wiec , niech dziennikarze nie zadają pytań o klub. To czy odpowie czy nie to jest indywidualna sprawa zawodnika. On postąpił tak a nie inaczej ale to nie znaczy ze lekceważy Milan lub Juventus albo ma ofertę z jednego albo drugiego klubu co sugeruje artykuł.
  • avatar
   Jacubinho7
   Jego zachowanie było nietypowe i mógł inaczej postąpić. Użyłem sugestii, która może choć nie musi się sprawdzić. To jak będzie pokaże przyszłość i już.
  • avatar
   KAKA22
   Jeżeli mielibyśmy się wgłębiać w zachowanie każdego człowieka to byśmy zwariowali. Może ma narzucone to od federacji rosyjskiej lub od swojego obecnego klubu ze jeśli usłyszy takie pytanie to ma nie komentować albo nie miał ochoty odpowiadać na to pytanie albo cisnęła go biegunka i musiał pilnie do toalety? Nigdy nie wiadomo a to ze ma ofertę od jednego lub drugiego klubu to daleko idące wnioski. Pomijając to ze moim zdaniem bez względu na przyczyny dlaczego nie odpowiedział to dobrze zrobił bo obecnie gra dla swojego kraju a pytania o klub powinno się pomijać.
 • avatar
  adamos
  Problemem jest to, że pierwszy mecz rozgrywały drużyny słabe. Arabia się pogubiła w swojej grze a Rosjanie to wykorzystali i teraz każdy chce mieć w drużynie rosjanina. To tak jakby grały Wyspy Owcze z Gibraltarem i Wyspy by wygrały 2-0 ale każdy by chciał ich bo wokół mundialu jest ta otoczka mundialowa fajerwerki itd. NIE dla GOŁOWINA.
 • avatar
  kusniak90
  Dla mnie pytanie o przyszłość Lewandowskiego w Bayernie na konferencji prasowej reprezentacji na MŚ to jest brak profesjonalizmu pismaka. Są mistrzostwa więc pytaj o sprawy związane z kadrą a nie klubem, proste i logiczne. Piłka klubowa po wakacjach. Ten Golovin jak pokaże w kolejnych meczach dobrą grę to czemu nie, ale nie po pierwszym meczu z najsłabszym rywalem w grupie a może i turnieju.
 • avatar
  BF
  Branie Ruska do innej ligi niż ich rodzima to bardzo spore ryzyko(Czeryszew to wyjątek, ale on od wieku juniora grał w Hiszpanii). Toć nawet Arszawin nie do końca dał radę w Arsenalu po wspaniałym Euro 2008 . Raczej potrzebujemy kogoś pewniejszego.
 • avatar
  MK92
  Z Gołowinem pewnie będzie tak jak z Pjacą dwa lata temu. Długo będzie łączony z Milanem, ale sprzątnie go Juventus. Zresztą zobaczymy wkrótce.
 • avatar
  paranormalny
  Już prędzej tego Czeryszewa bym widział, niezły jest. Gołowin robi dużo zamieszania, ale chyba trochę z niego taki jeździec bez głowy.