Dunga: Jestem przekonany, że wkrótce przystosuje się do realiów włoskiej piłki

Dunga: Jestem przekonany, że wkrótce przystosuje się do realiów włoskiej piłki

Carlos Dunga wypowiedział się dla Tuttomercatoweb.com na temat Lucasa Paquety i Leo Duarte. Oto, co były trener reprezentacji Brazylii miał do powiedzenia.

O Lucasie Paqueta:

 We Flamengo rozegrał tylko jeden sezon jako zawodnik pierwszej jedenastki. Najprawdopodobniej nie był gotowy na to samo w Milanie. Porównywanie go z Kaką nie ma sensu, ponieważ to są zupełnie różni zawodnicy, którzy prezentują odmienne style gry. Jestem przekonany, że wkrótce przystosuje się do realiów włoskiej piłki. Lucas jest inteligentny, będzie się uczył i dalej rozwijał. Dla mnie jest on bardzo dobrym pomocnikiem, który w przyszłości może stać się wielkim zawodnikiem.

O Duarte:

 Tak naprawdę był zawodnikiem pierwszej jedenastki (we Flamengo) tylko przez sześć miesięcy. Leo musi nauczyć się gry na swojej pozycji i wykorzystywać swoje walory fizyczne. 

Komentarze

  • avatar
    paranormalny
    Nie oszukujmy się, gdyby to byli zawodnicy na miarę Kaki i Thiago Silvy, to nie wylądowaliby dzisiaj u nas, tylko w jakimś europejskim gigancie za grube pieniądze. Paqueta potrzebuje rozwoju pod okiem dobrego trenera i wśród lepszych zawodników, inaczej nie odpali.