Di Marzio: Theo Hernandez dołączy do Milanu

Di Marzio: Theo Hernandez dołączy do Milanu

Gianluca Di Marzio donosi, że Theo Hernandez zostanie nowym zawodnikiem AC Milan. Rossoneri zapłacą za transfer definitywny Francuza 20 mln euro.

Komentarze

 • avatar
  darasmilanista
  niechaj przybywa..
  • avatar
   Bernardos1983
   Oby tak było czekam na oficjalne potwierdzenie...
 • avatar
  fett85
  Jego transfer za tę kwotę to lekkie kuriozum. Po co kupować tego gościa skoro są takie braki w pomocy? Jedyne usprawiedliwienie tego zakupu to rychłe odejście RR. Uważam jednak, że ten zawodnik to kot worku.
 • avatar
  MK92
  Miejmy nadzieję, że Hernandez zacznie szybko podgryzać Rodrigueza. Poważna rywalizacja na lewej obronie to coś, czego brakowało w ostatnim sezonie. Mimo wszystko, Szwajcar mnie do końca nie przekonuje. W ofensywie jest zbyt asekuracyjny, chociaż być może wynikało to z założeń Gattuso. Częściej atakowaliśmy prawą flanką, w trójkącie Calabria - Kessie - Suso.
 • avatar
  paranormalny
  Gdyby Rodriguez grał na swoim dawnym poziomie z bundesligi, to nie byłoby tematu z szukaniem kogoś na lewą obronę, ale Szwajcar wyraźnie jest pod formą i trzeba kimś się asekurować. Nie wiem czy ten Theo jest tyle wart i jak gra, mam nadzieję, że to jakiś wielki talent, a nie kolejna wtopa jak z Berto czy Samu.