Di Marzio: Rangnick zadecyduje o Rebiciu

Di Marzio: Rangnick zadecyduje o Rebiciu

Gianluca Di Marzio informuje, że Ralf Rangnick będzie miał decydujące zdanie w sprawie pozostania Ante Rebicia na San Siro.

Chorwat przebywa obecnie na wypożyczeniu w Milanie do 30 czerwca 2021 roku bez opcji i obowiązku wykupu. Mimo wszystko, Paolo Maldini i Frederic Massara zawarli ustne porozumienie z działaczami Eintrachtu Frankurt, na mocy którego Rossoneri będą mogli wykupić Chorwata za 25 mln euro. W związku z możliwym odejściem wspomnianych wyżej pracowników Milanu, pozostanie 26-latka nie jest wcale takie pewne. 

Ostateczną decyzję w sprawie chorwackiego napastnika podejmie Ralf Rangnick. 

Komentarze

 • avatar
  Pato
  Nie jest on tani, i trzeba o tym pamiętać. Jednak z punktu widzenia zgrania, budowania zespołu, Rangnick nie pownien mieć trudnej decyzji, Rebić w Milan po aklimatyzacji która trochę zajęła, spisuje się bardzo dobrze i powinien zostać.
 • avatar
  KAKA22
  Teraz nie wyobrazam sobie już „nowego” Milanu bez Rebicia. W końcu zaczął bardzo dobrze grać. Jeśliby to ode mnie zależało to wolałbym wykupić Rebicia za 25 baniek, który już wszedł do drużyny i strzela praktycznie co mecz, niż sprowadzać jakieś wynalazki i znaki zapytania, za niewiele mniejszy hajs.
 • avatar
  kusniak90
  Jak go nie wykupią będzie lipa.
 • avatar
  Paolo03
  Czy 25 mln to jakoś dużo? Jest sprawdzonym graczem więc myślę że to dobra cena. Wielu przychodziło do nas za podobną kwotę A kończyli dużo gorzej... Andre silva
 • avatar
  paranormalny
  Niech biorą w rozliczeniu Andrzeja i sprawa załatwiona.