Di Marzio: Oferta dla Donnarummy kwestią czasu

Di Marzio: Oferta dla Donnarummy kwestią czasu

Gianluca Di Marzio informuje, że w najbliższych dniach Milan powinien złożyć ofertę nowej umowy dla Gianluigiego Donnarummy.

Rossoneri chcieliby przedłużyć umowę z 21-latkiem na 3-4 lata i zaoferować mu podobne zarobki, co w obecnej umowie. Jak dowiedział się włoski dziennikarz, Mino Raiola raczej nie będzie zadowolony z tej propozycji i będzie dążył do do podwyżki zarobków dla swojego klienta.

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Najbardziej kompromisowym rozwiązaniem tej sytuacji dla obu stron byłoby parafowanie przez Gigio umowy do 2024 lub 2025 roku z gwarancją podwyżki, ale też nie jakiejś przesadnej. Jak by nie patrzeć, to Donnarumma z sezonu na sezon coraz bardziej wyrasta na czołowego bramkarza ligi włoskiej, jak i całej Europy.
  • avatar
   Michał
   Już koncowka listopada, jeszcze tylko miesiąc. Będą jaja w grudniu, zobaczycie. Takiej okazji, żeby wypchnąć Gigio z Milanu grubas jeszcze nie miał.
  • avatar
   MK92
   Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie jak w ostatnich mercati, którymi sterował Maldini - media swoje, a rzeczywistość swoje. Myślę, że Paolo trzyma rękę na pulsie, a Gigio zobaczył, że nasz projekt dokądś zmierza. Jak te dwie strony będą zgodne, to Raioli pozostanie tylko medialny kwik ;)