Di Marzio: Milan myśli o Manolasie, jest zgoda Raioli

Di Marzio: Milan myśli o Manolasie, jest zgoda Raioli

Gianluca Di Marzio informuje, że Milan jest zainteresowany usługami Kostasa Manolasa.

Grek posiada klauzulę odejścia w wysokości 36 mln euro. 

Dziennikarz Sky, Fabrizio Romano potwierdza te informacje i dodaje, że agent piłkarza, Mino Raiola dał zielone światło na przeprowadzenie tego transferu, mimo że zespół Il Diavolo nie zagra w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. Klub z via Aldo Rossi złożył zapytanie do działaczy Giallorossich czy istniałaby możliwość pozyskania 28-latka po niższej cenie, aniżeli wynosi klauzula odejścia Greka. Odpowiedź AS Romy brzmiała "nie". O zakontraktowaniu Manolasa myśli m.in. Juventus.

W poprzednim sezonie Manolas rozegrał 35 spotkań, spędzając na boisku 3077 minut. W tym czasie zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę. Jego umowa z AS Romą wygasa w czerwcu 2022 roku.

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  36 baniek za Manolasa to faktycznie niewiele. Ale my bardziej potrzebujemy dobrze obsadzić pomoc, a nie wzmacniać obronę. Obrona to powinna być drugorzędna sprawa. Przez ostatnie lata to pomoc jest nasza najsłabsza formacja.
  • avatar
   Sapere_aude
   W obronie jest tylko Romagnoli, Musacchio, Caldara, który zacznie grać od nowego roku i nie wiem co z Zapata.

   Obrona RR, Romagnoli, Manolas, Conti wygląda dobrze
  • avatar
   Kamilo
   Jeszcze jest w obwodzie Gomez który wraca z wypożyczenia i nie wiadomo czy wykupi go Palmeiras
  • avatar
   BIELU
   Jak już to Calabria a nie zniszczony kontuzjami średniak Conti
 • avatar
  UEFA
  Zamkną nas za to FFP ja bym obrońcy nie kupował czy ze takiego 20 mln. Lewy obrońca by się przydał Laca Pellegrini a tak to inwestować w pomoc
 • avatar
  kusniak90
  Zaczynać mercato powinniśmy od środka pomocy.. to jest zadzwiające że wszyscy widzą gdzie leży problem tylko w samym Milanie nie... nie mamy żadnego kreatywnego gracza w środku pola, ba w pomocy. Bonaventury nie liczę bo ciężko powiedzieć w jakiej chłop będzie formie po takiej kontuzji, natomiast Suso i Caghanoglu to forma poniżej oczekiwań i wypalenie. Kessie w śrosku pola to bomba, piłka odskakuje mu jak jakiemuś amatorowi, ale jemu dałabym ostatnią szansę. Potrzeba zająć się pomocą, a jeśli będą środki dodatkowe wtedy myśleć o innych pozycjach.
  • avatar
   iL Diavolo
   zapominasz o Lucas PAQUETÁ oraz o tym że kibicujesz włoskiemu klubowi dla którego obrona jest najważniejsza ( jak dla wszystkich włoskich klubów )
 • avatar
  MK92
  Pokusa na sprowadzenie za taką cenę Manolasa jest niewątpliwie duża. Choć bardziej potrzebujemy wzmocnić środek pola, to wydaje mi się, że Grek mógłby nam dać pewność w defensywie na kilka najbliższych lat o wiele wyższą niż Musacchio.
 • avatar
  Bernardos1983
  Dla Manolasa mówie wielkie nie!!! Trzeba sprzedać suso i myśleć o wzmocnieniu pomocy np. sensi, a dopiero później szukać środkowego obrońcy.
  • avatar
   BIELU
   sprzedać suso (bez niego nie było by nawet LE) i kupić jakiegoś średniaka, brawo za pomysł.
 • avatar
  paranormalny
  To byłoby duże wzmocnienie za mocno niepewnego czasem Musacchio, oby się udało, klauzula śmiesznie niska jak za taki poziom.