Di Marzio: Gattuso zostaje w Milanie

Di Marzio: Gattuso zostaje w Milanie

Gianluca Di Marzio informuje, że Gennaro Gattuso może być spokojny, przynajmniej na razie o swoje stanowisko.

Jak donosi włoski żurnalista, 40-latek spotkał się po meczu ze SPAL z kierownictwem Milanu, które poinformowało go o chęci kontynuowaniu z nim współpracy.

Komentarze

 • avatar
  Basies
  śmiech i nic więcej...
 • avatar
  Krzywy
  Oby Maldini i Leonardo mieli racje
 • avatar
  TomalaACM
  Ręce opadają!, poważni jak nasi politycy :| , .już po odpadnięciu z LE Rino powinien wylecieć z hukiem następnie żałosny mecz z Frosinone i męczarnie ze Spal ...ile jeszcze będzie tych ostatnich szans ?, obudzą się jak się sezon skończy i już będzie po ptokach!.
 • avatar
  Pato
  Gattuso może być spokojny... tak do lutego... Juve, Genoa, Napoli, Roma... jeżeli nowy rok i tydzień, czy nawet dwa.. wakacji ich nie zresetował jakość kosmicznie, odmienił?, to przy takiej padace jak ostatnio przegrają wszystko... może jakiś remis wywalczony w ostatnich minutach z Genoą bez Piątka... ale w lutym topór nad głową Gattuso znów będzie wisiał. Cięzko wierzyć w ten projekt. Pózniej Gattuso coś wygra, zremisuje i zostanie dalej... obstawiałbym ze Rino poleci na początku kwietnia, po przegranych z Interem i Juve. A od nowego sezonu... no własnie, kto? Osobiscie wolałbym żeby nie skończyło się na Wengerze, ale obawiam się że Gazidis pewnie zadba o to zeby to był własnie on. :-/