Caparros: Andre Silva nie jest już częścią naszego składu

Caparros: Andre Silva nie jest już częścią naszego składu

Dyrektor sportowy Sevilli, Joaquin Caparros wypowiedział się dla oficjalnej telewizji Sevilli FC na temat Andre Silvy. Oto, co działacz hiszpańskiego zespołu miał do powiedzenia.

Andre Silva nie jest już częścią naszego składu i musimy poważnie porozmawiać o tym przypadku. Mówimy o zawodniku, który zaliczył bardzo dobry początek w naszym klubie, ale później zniknął, zwłaszcza w ostatnich dwóch miesiącach.

Zwrócę się z prośbą do reprezentacji Portugalii, aby nie powoływać go do drużyny narodowej na spotkania Ligi Narodów. Powoływanie go do reprezentacji narodowej byłoby obrazą dla piłki nożnej. Wierzę, że UEFA dokona analizy raportów medycznych.

 Co by pomyśleli sobie nasi kibice, członkowie sztabu szkoleniowego, kierownictwo i nasz prezydent widząc Andre Silvę w czerwcu z drużyną narodową?


Jeśli chodzi o najbliższe otoczenie Portugalczyka i samego zawodnika, są zdania, że 23-latek wciąż boryka się z problemami dotyczącymi więzadła rzepki w lewej nodze.

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Dla mnie zostawić i dać jeszcze jedną szansę, ale tylko w przypadku LM jeśli nie sprzedać i łatać dziury.
 • avatar
  Krisu
  Co to w ogóle za komentarze?! Rozumiem mieć podejrzenia że ktoś symuluje kontuzje, rozumiem nawet omawiać to z trenerem czy dyrektorami, ale wychodzić z czymś takim DO MEDIÓW?! Kto tu się zachował nie profesjonalnie?? Nie masz dowodów na potwierdzenie swojej tezy to lepiej nic nie mów w tej kwestii. Na miejscu 'Andrzeja' pozwałbym gościa o zniesławienie.
 • avatar
  MK92
  Z braku laku Silva mógłby zostać w Milanie na ten nowy sezon. To zawsze więcej opcji w ataku.
 • avatar
  Michał
  Powiedzcie mi skąd takie spięcie się wzięło w Sevilli? Andrzej przestał strzelać i zaczął gwiazdorzyc czy o co chodzi?
  • avatar
   Jacubinho7
   On od bodajże 2 miesięcy ma problemy z więzadłem rzepki. Ewidentnie widać, że ma problemy z chodzeniem i sprawia mu to ból. Jakiś ekspert w Hiszpanii (nie pamiętam nazwiska) mówił, że Sevilla próbuje jakoś się wytłumaczyć z tego, że nie wykupi Andre Silvy z Milanu, bo zwyczajnie ich na to nie stać. Milan podobno odrzucił płatność w ratach, na czym zależało Andaluzyjczykom no i zrobił się problem.
  • avatar
   Michał
   Dzięki. Takie ich zęby Cissokho ;)
  • avatar
   A po co mieliby się tłumaczyć, skoro nie wisi nad nimi obowiązek wykupu? W umowie jest zawarta opcja wykupu, więc nie widzę żadnego sensu, by tak kombinować. A swoją drogą, ta wypowiedź Caparrosa ma już kilka dni, a jeszcze żadna reakcja ze strony Silvy nie nastąpiła. Chyba coś jest jednak na rzeczy, bo to dość poważne oskarżenia, a w obozie Silvy cisza.