Camoranesi: Taki zawodnik to skarb

Camoranesi: Taki zawodnik to skarb

Mauro Camoranesi wypowiedział się dla DAZN na temat Francka Kessie. Oto, co były piłkarz Juventusu miał do powiedzenia:

Kessie to fantastyczny zawodnik. Prezentuje on odpowiednią jakość na boisku. To niezastąpiony zawodnik w talii Gattuso. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko kilku bramek. W każdym meczu przebiega sporo kilometrów, ma ciąg na bramkę rywala, zawsze pomaga w obronie i nigdy nie odpuszcza. Taki zawodnik to skarb.

Komentarze

 • avatar
  swiety33
  Nigdy nie odpuszcza? Śmiechu warte. Po stracie piłki, zazwyczaj bardzo głupiej, truchta sobie beztrosko i nie walczy o jej natychmiastowe odzyskanie. Skoro taki skarb to 40-50 mln euro i po sezonie bardzo proszę do PL.
 • avatar
  paranormalny
  Brakuje mu kilku bramek, bo marnuje setkę za setką, mógłby popracować trochę z Piątkiem nad tym.
 • avatar
  MK92
  Kessie to płuca Milanu. Prócz dużej pomocy w destrukcji zawsze podłącza się do naszych akcji ofensywnych niemal w roli drugiego napastnika. Musi popracować tylko nad celnością strzałów oraz przytomnością wyborów w trakcie kontrataków.
 • avatar
  Jarmus
  Klasyczna akcja Franka Kessiego wygląda tak: dostaje piłkę albo odbiera, ma dużo przestrzeni, idzie kontra, biegnie, biegnie, biegnie i albo mu zabierają albo się przewraca ewentualnie wychodzi za linie z piłką. A podanie do lepiej ustawionego kolegi? Zapomnij.