Calhanoglu: Moim celem jest gra dla dużego klubu w Niemczech

Calhanoglu: Moim celem jest gra dla dużego klubu w Niemczech

Hakan Calhanoglu wypowiedział się dla Sport Bild. Oto, co pomocnik Milanu miał do powiedzenia.

O Bundeslidze:

 Dorastałem w Niemczech, ale lubię rozmawiać z ludźmi po włosku. Ze sportowego punktu widzenia, moim celem jest gra dla Bayernu, Borussi Dortmund lub innego dużego klubu w Niemczech.

O salucie wojskowym:

 Salutowaliśmy dla naszych żołnierzy. Wykonując ten gest, chcieliśmy tylko zmotywować naszych żołnierzy do bezpiecznego powrotu do domu. To nie był żaden gest polityczny ani prowokacja. Wszyscy jesteśmy zwolennikami pokoju.

 O niedoszłym transferze do Bayernu:

 W 2014 roku byli mną zainteresowani. W tamtym czasie jednak pozycje, na których grali Robben i Ribery były dobrze obsadzone, a ludzie ich uwielbiali. Transfer w tamtym czasie do Bayernu byłby dla mnie trudny. Jeśli pewnego dnia zgłosi się po mnie Bayern, z pewnością nie powiem mu "nie".

Komentarze

 • avatar
  Chinaski
  Nie sądzę, że Bayern będzie kiedyś na "tak" jeśli chodzi o jego zakontraktowanie.
 • avatar
  Michał
  Ze sportowego punktu widzenia, to niech on się wynosi z naszego klubu.
  • avatar
   Slaviio
   Popieram Nie zasługuje na numer 10 na plecach i gre dla milanu 20 mln i wyjazd
 • avatar
  kusniak90
  3 mecze dobre i już o Bayernie myśli. Trochę mu się w głowie poprzewracało.. nie wiem czy Bayer Leverkusen by go z powrotem chciał, niech się modli żeby go Milan nie wywalił, bo ogólnie nic tutaj wielkiego nie pokazał, wręcz często nie dało się oglądać jego gry.
 • avatar
  MK92
  Kolejny po Piątku piłkarz, który traktuje nasz ukochany klub jako przystanek do wielkiej kariery. Problem w tym, że patrząc na ich grę, współczesny Milan wydaje się jednak być szczytem ich kariery.
 • avatar
  Cleaver
  Najpierw Piątek mówi, że chce być wart 60-70 mln i odejść do innego klubu, teraz Hakan mówi, że też chce zmienić zespół.

  Niezły szacunek mają Panowie do naszych barw.
 • avatar
  widocznie nie zdazyli sie jeszcze zakochac. nie opowiadajmy o milosci, jesli Shevchenko rowniez nie mial skrupulow. Donnarumma takze walczyl twardo o kontrakt a to wychowanek. pamietacie? trzeba twardo stac na ziemii. wierny jak pies Cutrone odchodzi a stawia sie na Leao, na razie z mizernym skutkiem. najwazniejsze, aby stworzyc ekipe, ktora pokocha grac w tym miejscu i nie bardzo bedzie chciala sie ruszac. a nawet jesli, to nie za darmo, da zarobic solidnie klubowi.
  .
  dotychczas nie przypadla mi gra Calhanoglu do gustu. ale nie widze go zupelnie na skrzydle. widze go w roli registy albo mezzali. nic wiecej. szkoda, ze nie bardzo to Pioli chce wykorzystac. Calhanoglu moze odejsc. mysle, ze Klaassen jest lepszy od niego.
  • avatar
   " (...) ale nie widze go zupelnie na skrzydle."
   Do tego momentu - co rzadko się zdarza - zgadzam się z Tobą w 100%. Hakan zagrał jeden mecz jako regista - z Udinese jeśli dobrze pamiętam na początku sezonu - i wypadł gorzej niż tragicznie. To jest facet który większość kariery grał na typowej 10 - przyszedł do nas i nagle jest lewoskrzydłowym lub lewym pomocnikiem. Na siłę próbujemy dopasować piłkarzy do wymyślonej taktyki a nie na odwrót i to mnie najbardziej w naszym klubie dziwi.