Calabria: Myślę, że remis jest dobrym rezultatem

Calabria: Myślę, że remis jest dobrym rezultatem

Davide Calabria wypowiedział się dla Rai po meczu z Romą. Oto, co obrońca Milanu miał do powiedzenia: 

Rozegraliśmy dobrą pierwszą połowę i wykonaliśmy dobrą pracę. Myślę, że remis jest dobrym rezultatem. Mogliśmy zrobić trochę więcej i być może nie stracilibyśmy bramki na początku drugiej połowy. Jak na razie nie odczuwamy zbyt wielkiego zmęczenia. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani i wytrzymaliśmy przez 90 minut. 

W ostatnim czasie poważnie zraniono dumę Romy i wiadomo było, że będą chcieli zrewanżować się w następnym meczu. Obecny okres nie jest dla nich zbyt pozytywny. W grudniu również mieliśmy swoje problemy. W takich momentach zawsze trzeba dać z siebie coś więcej. 

Niestety podjęte ryzyko skończyło się dla nas utratą bramki i remisem. W drugiej połowie spotkania mogliśmy liczyć na wsparcie publiczności. W dzisiejszym meczu graliśmy zbyt nisko i nie mogliśmy rozwinąć skrzydeł w fazie ofensywnej.

Komentarze

 • avatar
  Krzywy
  Gdyby nie ladowal pilki w Gigiego, tylko wybijal ja na do boku, to być może bramki dla Romy by nie było
  • avatar
   Jachu1899
   przecież to nie On tylko Musachio odwalił babola.
 • avatar
  Jachu1899
  jak by sędziea nie był ślepcem to raz ze by był dla nas karny, a dwa to Manolas dostał by drugą żółtą kartke i w ataku być może byśmy zobaczyli Piątka i Cutrone w ataku na koniec spotkania
  • avatar
   Filippo09
   Święta prawda. Nie wiem co ma na myśli mówiąc o ryzyku pojętym z ich strony, przecież w drugiej połowie nie istnieliśmy po za strzałem Laxalt i paroma zaprzepaszczonymi kontrami