Branchini: Patrick jest całkowicie skoncentrowany na Milanie

Branchini: Patrick jest całkowicie skoncentrowany na Milanie

Jeden z pełnomocników Patricka Cutrone, Giovanni Branchini wypowiedział się dla La Gazzetta dello Sport na temat przyszłości zawodnika. Oto, co przedstawiciel piłkarza miał do powiedzenia.

Patrick jest całkowicie skoncentrowany na Milanie. Mam nadzieję, że będzie w stanie dać maksymalny wkład w walkę o Ligę Mistrzów i Puchar Włoch. Te są ważne cele dla klubu na ten sezon. 

Dajemy sobie sprawę z obecnej sytuacji. Szanujemy wybory Gattuso i umiejętności innych zawodników. Cutrone zawsze szanował wybory trenera i będzie to nadal robił. Patrick rozwijał się w akademii Milanu i czuje się w pełni Milanistą. Mamy nadzieję, że zawsze będzie zakładał koszulkę Milanu.

Patrick zdaje sobie sprawę z tego, że ten zespół wciąż się rozwija i, że konkurencja w drużynie będzie coraz większa, zwłaszcza, że na horyzoncie znajdują się wielkie cele. Nikt z nas nie myślał o pakowaniu walizek. Wszystkie pogłoski na temat rzekomych porozumień z innymi klubami są fałszywe, zwłaszcza te związane z Torino. Powtarzam, nigdy z nikim nie rozmawialiśmy na ten temat i nie planujemy tego robić w przyszłości.

Komentarze

  • avatar
    Krzywy
    Podobno Piątek zachorował na zgrupowaniu, jakaś grypa czy coś, więc pewenie w następnym meczu Cutrone bedzie miał szansę uwolnić energię na boisku od pierwszej minuty. Niech wbije jakąs spektakularną brame :) tak, żeby trener dostał mindfucka przy wyborze napatnika :D
  • avatar
    MK92
    Na pewno tak niesamowite wejście Piątka wywróciło wyobrażenia i plany Cutrone do góry nogami. Musiał przez te ostatnie dwa miesiące sporo myśleć nad swoją przyszłością. Mam nadzieję, że nadal ją wiąże z Milanem i będzie się rozwijał.