Brahim Diaz: "Kocham ten klub, wypocę się do ostatniej kropli krwi dla tego klubu"

Brahim Diaz: "Kocham ten klub, wypocę się do ostatniej kropli krwi dla tego klubu"

Brahim Diaz udzielił wywiadu dla MilanTV, gdzie powiedział miedzy innymi o swoich odczuciach związanych z powrotem do Mediolanu.

Powrót?

"Jestem bardzo szczęśliwy, że znów mogę być tutaj, w tym wspaniałym klubie. Jestem zachwycony wszystkim, co zrobiliśmy w zeszłym roku, ale teraz zaczyna się nowy sezon, w którym damy z siebie wszystko: te barwy zasługują na to, bym dał z siebie 100% i to właśnie zrobię."

Euro U21?

 "Mistrzostwa Europy U21 były dobrym doświadczeniem. Bardzo dobrze dogadywałem się z kolegami z drużyny. Myślę, że zasłużyliśmy na więcej, ale i tak byłem bardzo szczęśliwy. To było dodatkowe doświadczenie, bardzo pozytywne, ale teraz musimy patrzeć w przyszłość. Czeka nas jeszcze wiele doświadczeń".

Debiut z golem w seniorskiej reprezentacji?

 "Pierwszy gol w seniorskiej reprezentacji Hiszpanii to jeden z najlepszych momentów w mojej karierze, mimo, że pamiętam wiele pozytywnych doświadczeń, niezapomnianych dni i wyjątkowych chwil. Okoliczności pozwoliły wielu zawodnikom zadebiutować przeciwko Litwie, wspaniale było strzelić gola w debiucie i sprawiło mi to super radość, ale przeżyłem też wiele pięknych niezapomnianych chwil z Milanem w zeszłym sezonie." 

Odpowiedzialność związana z "10" w Milanie?

 "21 to liczba, którą bardzo lubię, ale prawdą jest również to, że zawsze lubiłem 10: to wyjątkowa liczba w historii Milanu. Wiem, że jest ciężka i wymaga wielkiej odpowiedzialności ze względu na wartość, jaką ma dla Milanu i jego barw. Dam z siebie wszystko dla kibiców i sprostam zadaniu, jakie stawia przed mną ten wielki klub. Czuję, że mogę i chcę to zrobić. Kocham ten klub, chcę dać z siebie wszystko i przyjmę numer 10, ponieważ bardzo go lubię i ma on wielkie znaczenie w Mediolanie. To daje mi wyjątkową motywację i doznania. Pokażę swój talent i wypocę się do ostatniej kropli krwi dla tego wspaniałego klubu i będę walczył, aby mieć świetny sezon."

foto: www.twitter.com

Komentarze

  • avatar
    Michał
    Odważne deklaracje, chyba klauzula odkupu, jeśli w ogóle Real będzie chciał kiedyś z niej skorzystać, na nic się nie przyda ;)