Boban: Mam nadzieję, że uda mi się spłacić otrzymany kredyt zaufania

Boban: Mam nadzieję, że uda mi się spłacić otrzymany kredyt zaufania

Zvonimir Boban wypowiedział się dla oficjalnej strony Milanu. Oto, co nowy działacz ekipy Rossonerich miał do powiedzenia.

Bardzo się cieszę, że mogę wrócić do mojego ukochanego Milanu. Będę próbował wnieść swój wkład, aby przywrócić mój klub tam, gdzie być powinien. Milan musi być czołowym i zwycięskim klubem, bo to jest jedyny natura jego historii. Dam z siebie wszystko dla tej sprawy i dla naszych czerwono-czarnych barw. Kiedy Paolo zadzwonił do mnie w sprawie mojej dostępności, wsiadłem w samochód i pojechałem do mojego domu w Mediolanie, w środku nocy, aby zrozumieć stan rzeczy. Po rozmowie z Ivanem i przedstawieniu mi projektu, wszystko było jasne i oto jestem w mieście, w moim klubie, który kocham nad życie i dał mi bardzo wiele. Mam nadzieję, że uda mi się spłacić otrzymany kredyt zaufania. Muszę podziękować prezydentowi FIFA, Gianni Infantino, który nawet jeśli jest Interistą, był prawdziwym przyjacielem i zrozumiał, że to wyzwanie miało podobny charakter co 3 lata temu.

Forza Milan!

Komentarze

 • avatar
  Xytras
  Super piłkarz, lecz tylko Baresi !! On jest w stanie uratować klub jak kiedyś. Niech Berlusconi wraca !!!! Niech robi sobie bunga bunga, inne rzeczy ale niech ratuje klub !!!!
  • avatar
   Ilfenomeno
   To w końcu baresi, Berlusconi czy bunga bunga?
  • avatar
   MK92
   Sentyment do Silvio niewątpliwie pozostał, ale czasy się zmieniły. Stoimy u progu lat 20., a nie 90. czy 00. W każdym razie taka osoba jak Boban, to łącznik z tym dawnym, wielkim Milanem.
 • avatar
  paranormalny
  Obyśmy sprowadzili tego lata takiego pomocnika, jakim był Boban.