Boban: Jest tyle rzeczy, które musimy poprawić

Boban: Jest tyle rzeczy, które musimy poprawić

Zvonimir Boban udzielił wywiadu dla Sky. Oto, co działacz ekipy Rossonerich miał do powiedzenia.

Jak skomentujesz ostatnie słowa Berlusconiego? [klik]

 Każdy może mieć swoje zdanie, a tym bardziej Berlusconi. Czasami powinniśmy dobrać inne słowa do naszej wypowiedzi, ale nie mamy z tym problemu. Prezydent zrobił naprawdę wiele dla nas wszystkich i dla tego klubu, więc szanujemy jego zdanie.

 Musimy się poprawić i spróbujemy coś zrobić. Z pewnością zajmie nam to trochę czasu. Nawet Giampaolo chce innego i lepszego Milanu. Jest tyle rzeczy, które musimy poprawić. Jestem pewien, że dzięki odpowiednim rozwiązaniom oraz ciężkiej i inteligentnej pracy, damy sobie z tym radę.

Jakie są relacje w klubie po porażce w derbach?

 Jesteśmy bardzo rozczarowani, ponieważ odnieśliśmy porażkę. Myślę, że poradzimy sobie ze wszystkim. Mamy nadzieję, że zrobimy wszystko, co trzeba, ale poprawić naszą sytuację. Mamy również nadzieję, że zespół zacznie grać tak jak oczekują tego fani, trener oraz my wszyscy. Prace są w toku. Staramy się poprawić pewne rzeczy jak najszybciej.

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Boban coś ostatnio zaczyna tak poprawnie politycznie się wypowiadać. Widać wyraźnie, że dyrektorskie stanowisko nie pozwala mu na swobodne wyrażanie opinii, jak czynił to niegdyś.
 • avatar
  Paolo03
  Racja, cały czas odpowiada tak jakby nie chciał nic mówić. Czekamy na rozwiązania skoro to takie pewne.
 • avatar
  kusniak90
  Naprawianie zacznijcie od zatrudnienia trenera na poziomie.