Berlusconi: Nie byłem w stanie tego oglądać

Berlusconi: Nie byłem w stanie tego oglądać

Silvio Berlusconi udzielił wywiadu dla Calciomercato.com po wczorajszych derbach Mediolanu. Oto co były prezydent Milanu miał do powiedzenia:

Jak oglądało się Panu wczorajszą porażkę Milanu?

Nie mówmy o Milanie, patrzmy w przyszłość. Gra Milanu była dla mnie bardzo rozczarowująca, nie byłem w stanie tego oglądać.

Jednak mówił Pan, że doradzał Milanowi zatrudnienie Giampaolo...

Nie, to nie ja go poleciłem, to Galliani (śmiech), to jego wina. Nie, w rzeczywistości ani ja, ani Adriano go nie polecaliśmy. To był wybór Milanu, który wydawał się doskonały. Nie znam Giampaolo, nie mogę go oceniać.

Zawsze życzył Pan sobie trequartisty w swoim wymarzonym ustawieniu. Przekonuje Pana Suso?

To prawdziwy mistrz, powinien grać jako drugi napastnik lub tuż za dwójką napastników, ale niezbędne jest, aby otrzymywał podania, czego jak dotąd nie widzieliśmy.

Jak widzi Pan Bobana i Maldiniego w nowych rolach w kierownictwie?

Przejdźmy może do następnego pytania... Powiem tylko, że kibicowałem im jako zawodnikom.

Komentarze

 • avatar
  Bartol
  Cały Silvio :-) Nieprzewidywalny, z pomysłami szalonym, ale tacy ludzie odnoszą sukcesy! Zarazem wkurza i jest kochany :-) Pomysły nie do zrealizowania dla tych ludzi są czymś co można zrobić, tak się rodzą sukcesy :-) Grazie.....Bunga....
 • avatar
  Ilfenomeno
  Nie tylko ty, stary przyjacielu... Nie tylko ty...
  • avatar
   Slaviio
   Podobnie czulem suso mnie dobił swoja forma
 • avatar
  MK92
  Coraz bardziej tęsknię za czasami Silvio. Oczywiście nie tymi z lat 2012-2017, ale wcześniejszymi. To była piękna epoka, którą zafundował nam ten ekscentryk, a ówczesne narzekanie na średnią wieku drużyny, truchtającego Seedorfa czy choinkę Carletto wydaje się po prostu śmieszne wobec teraźniejszych problemów.