Begović: Nie jest to łatwy okres dla piłki nożnej, dla klubów i zawodników

Begović: Nie jest to łatwy okres dla piłki nożnej, dla klubów i zawodników

Asmir Begović udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co bramkarz Milanu miał do powiedzenia.

 Jak się czujesz w Milanie?

 Czuję się naprawdę bardzo dobrze i jestem tutaj szczęśliwy. Każda osoba w tym klubie przywitała mnie bardzo ciepło. Jestem naprawdę szczęśliwy.

O Gianluigim Donnarummie:

 Wykonuje świetną pracę. Gigio jest świetnym bramkarzem, podobnie jak jego brat, Antonio. Obaj są dobrymi bramkarzami. Każdego dnia ciężko pracujemy na treningach i musimy to kontynuować. 

 O ostatnich tygodniach:

 Z pewnością nie jest to łatwy okres dla piłki nożnej, dla klubów i zawodników. Ważne jest, aby zawodnicy dobrze i ciężko pracowali i stosowali się do rozporządzeń władz ligi. Teraz musimy myśleć o niedzielnym spotkaniu. 

O Genoi:

Genoa jest wymagającym zespołem, który posiada wielu utalentowanych zawodników. To naprawdę dobrze zorganizowany zespół. Musimy podejść do tego spotkania z odpowiednią koncentracją i odpowiednim duchem. Musimy wygrać to spotkanie.

O grze przy pustych trybunach:

 To będzie pierwszy raz w mojej karierze, kiedy zagram przy pustych trybunach. Z pewnością nie będzie to łatwa sytuacja. Ważne jest, aby rozegrać dobre spotkanie przez pełne 90 minut. 

Komentarze

  • avatar
    Michał
    Może mecz będzie w dziwnej atmosferze, ale 3 punkty tak samo cenne jak zawsze. Mam nadzieję, że z taką myślą wyjdą na boisko.