Andre Silva: To, gdzie zagram w przyszłości, nie zależy tylko ode mnie

Andre Silva: To, gdzie zagram w przyszłości, nie zależy tylko ode mnie

Andre Silva wypowiedział się dla calciomercato.com. Oto, portugalski napastnik miał do powiedzenia.

 Mój pobyt w Milanie był dla mnie ważny zarówno pod względem roli na boisku jak i dla mentalności. Okres spędzony w Milanie był stosunkowo ograniczony i nieciągły. Moja pewność siebie byłaby z pewnością większa, gdybym grał z większą ciągłością. Podczas mojego pobytu w Milanie zawsze traktowano mnie profesjonalnie. Miałem doskonałe relacje z klubem i jego zawodnikami. Czułem także sympatię ze strony fanów. Pozytywnie wspominam okres spędzony w tym klubie.

Moja przyszłość? Moim celem jest rozwój zarówno jako zawodnik jak i osoba. Chcę być tak silny, aby defensywa przeciwnika nie była w stanie mnie powstrzymać. Całkowicie koncentruję się teraz na teraźniejszości. Nadal mam wielką sympatię do Milanu. To, gdzie zagram w przyszłości, nie zależy tylko ode mnie...

Komentarze

 • avatar
  Paolo03
  Widać że nadal ciągnie go do Milanu lecz Kibice już wolą Rebicia który zrobił więcej w 6 spotkaniach niż Andre Silva. Trzeba go sprzedać bo saga z tym grajkiem będzie się ciągnęła w nieskończoność.
 • avatar
  KAKA22
  Teraz już nikt nie pamięta o Silvie, bo Rebic w końcu wystrzelił. Niech zostanie tak jak jest. Frankfurt sobie zatrzyma Silve, a my Rebicia.
 • avatar
  Krzywy
  Trzeba chłopaka obserwować, ma jeszcze sporo czasu na wypożyczeniu. Rebić nie potrafił się odnaleźć przez długie miesiące. Może i Silva zrozumie jaką piłkę chce grać i w końcu zyskana pewności siebie i skuteczności. Uważam, że jest taka możliwość. Jeśli to się nie uda, to wtedy ciao Andre.