Agent Rangnicka: Współpraca z Milanem nie jest obecnie planowana

Agent Rangnicka: Współpraca z Milanem nie jest obecnie planowana

Agent Ralfa Rangnicka,  Marc Kosicke wypowiedział się dla Bild na temat przyszłości swojego klienta. Oto, co przedstawiciel niemieckiego działacza miał do powiedzenia.

CEO Milanu, Ivan Gazidis i Ralf Rangnick znają się od wielu lat i regularnie ze sobą rozmawiają. Współpraca z Milanem nie jest obecnie planowana. Na ten moment są ważniejsze problemy do rozwiązania.

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Pierdu pierdu.. a co miał powiedzieć po tym jak wypłynęła informacja od Bobana ze umowa przedwstępna jest podpisania od grudnia?
 • avatar
  Michał
  To można interpretować też w ten sposób, że on nie zaprzeczył, że Rangnick się dogadal z Milanem, ale że obecnie nie planuje szczegółów współpracy, bo na to jest jeszcze czas, a on ma inne rzeczy na głowie
 • avatar
  MK92
  Na razie nie planują współpracy, bo nie wiadomo, jak rozwinie się epidemia koronawirusa. Mam nadzieję, że to tylko taki powód. Oczywiście trochę żartuję, ale przykro by było strasznie, gdyby się nie udało dobić targu z Niemcem po wlaniu nadziei w serca kibiców, że w Milanie wreszcie jest jakiś mądry plan na rozwój.
  • avatar
   Michał
   To czy przyjdzie to jedno, a drugie to czy nie wywala go po pół roku pracy :) z Gazidisami u steru to całkiem możliwe.
  • avatar
   MK92
   Dokładnie, dlatego nie ma się co dziwić, iż Rangnick chce się w umowie jak najlepiej zabezpieczyć. Patrząc na ostatnie szalone lata w Milanie każdy rozsądny człowiek by tak zrobił ;)