Agent Caldary: Dziękujemy Rossonerim za zrozumienie

Agent Caldary: Dziękujemy Rossonerim za zrozumienie

Giuseppe Riso, agent Mattia Caldary wypowiedział się dla Calciomercato l'Originale na temat swojego klienta. Oto, co przedstawiciel zawodnika miał do powiedzenia.

Wybór Caldary był oczywisty, ponieważ chciał wrócić do domu i do rodziny. Z drugiej strony Milan zrozumiał, że Mattia musi zacząć od nowa i wrócić do środowiska, gdzie wszyscy go znają. Dziękujemy Rossoneri za zrozumienie i zaakceptowanie woli zawodnika. Podczas swojej przygody w Milanie, Mattia nie miał szczęścia. Powrót do Atalanty będzie dla niego ważnym krokiem, aby zacząć od nowa i znaleźć ciągłość. Milan będzie miał możliwość odkupu zawodnika.

Komentarze

 • avatar
  Sapere_aude
  Dlaczego mówi się tylko o 15 mln euro?
 • avatar
  Jaca
  Po prostu nie do wiary... Kupujemy gościa za 38 mln, leczy się u nas dwa lata po czym oddajemy go za 15. Takie rzeczy tylko w Milanie. Wszystko rozumiem, chęć zawodnika, słaba forma po kontuzji itd ale czy my naprawdę prowadzimy akcje charytatywne w tym biznesie? Wystarczy do tej umowy wpisać opcje ODKUPU gdyby Caldara znów błyszczał, i można uznać, że przynajmniej nie wyszlibyśmy na frajerów.
  • avatar
   Jacubinho7
   Przeczytaj jeszcze raz wypowiedź agenta. Może coś zrozumiesz.
  • avatar
   Jaca
   Posłuchaj, to nie pierwszy raz gdy odnosisz się do kogoś bez szacunku na tej stronie. Jak już zajmujesz się stroną to zachowuj się chociaż odrobinę profesjonalne i daruj sobie takie wypowiedzi. I nie pisz jak zwykle, że "jak się nie podoba, to idź czytać gdzie indziej". Ten Twój tekst też już padał co najmniej kilka razy. Jestem osobą, która docenia Waszą pracę, pisałem to kilkukrotnie na stronie i na priv, ale tego rodzaju wypowiedzi zachowaj dla siebie.
  • avatar
   Jacubinho7
   JACA
   Co było niemiłego w tym, że poprosiłem Cię o to, żebyś przeczytał jeszcze raz newsa? Jak byk jest napisane, że Milan będzie miał opcję odkupu Caldary:

   "...Milan będzie miał możliwość odkupu zawodnika..." - tak twierdzi agent zawodnika

   Ty zaś piszesz tak, jakby tak wcale nie miało być. Nie moja wina, że masz jakieś swoje skrzywienia i wmawiasz innym, że ja kogoś obrażam tym, żeby JESZCZE RAZ przeczytał tekst.

   Pisanie o tym, że ja kogoś obrażam na stronie czy nie mam szacunku jest największą głupotą jaką słyszałem.

   Może pora przestać robić z gówna panoramę i zacząć czytać teksty ze zrozumieniem.

   Co do tekstu:

   " jak się nie podoba, to idź czytać gdzie indziej" - nikt nie robi łaski, że tu wchodzi. Wielu potrafi krytykować, szukać dziury w całym, przyczepić się do byle gówna, choć w 99 % nie ma nawet do czego. Nie musisz mnie uczyć, co mam robić, a czego nie. Nie zamierzam włazić ludziom w dupę, bo taki mają kaprys. Jeśli komuś odpowiadają treści na stronie, które i tak są selekcjonowane, aby nie było na stronie ścierwa pokroju CdS, CorSport, Daily Mail czy Tuttosport to spoko. Jeśli ma się jakieś ale - ZAWSZE może szukać szczęścia gdzie indziej. Żyjemy w wolnym kraju, każdy ma swój rozum i jak coś nie pasuje można pójść gdzie indziej. To nie jest więzienie. Nikt nikogo tutaj nie trzyma na siłę.

   Brak profesjonalizmu? A to dobre... Człowiek poświęca każdą wolną chwilę, aby strona była uzupełniana regularnie o dobre treści, nie miała w sobie zakłamania, nie miała tytułów z pudelka czy innej niszowej strony, bajek dla potłumaczonych, które serwują niektóre serwisy o Milanie, również te w Polsce, wymyślonych informacji czy przekręconych, aby się lepiej "klikało", aby ludzie nie byli faszerowani gównianymi informacjami, żeby tylko wyświetlenia się zgadzały i było masę komentarzy, a tu ktoś pisze takie rzeczy... Ręce opadają, naprawdę.

   Nie jestem dziennikarzem i nie muszę nim być, aby tu pisać. Znam wielu dobrych informatorów, newsmanów, insiderów, którzy prezentują zdecydowanie większą jakość niż wielu"dziennikarzy" w Polsce, którzy dla popularności zrobią wszystko, nawet się sprzedażą, aby kasa na koncie się zgadzała. Tytuł dziennikarza to nic nadzwyczajnego, naprawdę.

   Piszę tutaj dla przyjemności, weszło mi to w krew i robię to od kilku lat. Lubię to robić, na swój sposób sprawia mi radość, choć ma to swoje minusy: wiele wyrzeczeń, czasem zarwanych nocek (tak, zdarzało się) czy dostosowania dnia w taki sposób, aby coś zrobić pod stronę. Nie robię tego dla popularności, wypromowania się - jest mi to zbędne. Nie muszę nikomu nic udowadniać.

   Dobrze, że potrafią mnie docenić inni jak chociażby Milan Eye, dla którego także piszę czy inne strony, z którymi współpracuję w mniejszym lub większym stopniu. Oni się jakoś do mnie nie plują, nie obrażają, nie przypisują mi cech czy czynów, których się nie dopuściłem (jak np. obraza użytkowników). Jak widać można.

   Zastanów się lepiej, co piszesz, bo tego typu oskarżenia, że ja kogoś obrażam tylko dlatego, bo nie umie czytać ze zrozumieniem jest paranoją.
  • avatar
   Jaca
   Cieszę się, że poświęciłeś mi tyle czasu, ale uwierz mi, że nie było warto, bo się kompletnie tym nie przejąłem. Po prostu irytuje mnie to, że nie szanujesz innych użytkowników tej stronie, bo nie jest to pierwsza taka sytuacja. Nie chcę się rozpisywać na ten temat, bo widać po Twojej wypowiedzi, że nie masz za grosz pokory. Jeśli uważasz, że tego typu tekstami nikogo nie obrażasz to raczej Ty musisz doszkolić czytanie ze zrozumieniem.
  • avatar
   Jacubinho7
   Szczerze mało mnie interesuje, co Cię irytuje, a co nie. Nikogo swoją wypowiedzią nie uraziłem i nie miałem takiego zamiaru. Nie moja wina, że jesteś przewrażliwiony i lubisz robić z byle czego gównoburzę. Pokory mam w sobie aż nadto. Zostawię Cię może w Twojej piaskownicy, tak będzie najlepiej.
 • avatar
  Krzywy
  Wiele zostało napisane na temat tego wypozyczenia. Osobiście jestem entuzjastą takiego rozwiązania, ponieważ:
  - piłkrz wraca, do klubu, który zna i w którym zbudował swoją dobrą formę
  - w Milanie ma problem z przebiciem się do podstawowego składu
  - aspekt psychologiczny - w Milanie sie zablokował po cięzkich urazach, w Atalancie jednak presja będzie mniejsza.
  - Wypożyczenie na 18mscy z opcją wykupu. czyli wypożyczenie do 30 czerwca 2021, zawodnik ma kontrakt do 2023
  - kontrakt zawodnika to grubo ponad 2mln euro za sezon. Skoro nic nie gra, to dobrze żeby odbudował się gdzieś za miedzą, u kogoś, kto weźmie część wynagrodzenia Caldary na siebie