[16:18] Czternasty dzień mercato: Milan nie rozmawiał o Chiesie

[16:18] Czternasty dzień mercato: Milan nie rozmawiał o Chiesie

Przed nami czternasty dzień okienka transferowego we Włoszech. Do tej pory Milan zakontraktował Pierre'a Kalulu, Brahima Diaza, Sandro Tonalego, Cipriana Tatarusanu i przedłużył umowę ze Zlatanem Ibrahimoviciem.  Kto wzmocni, a kto opuści ekipę Rossonerich w najbliższym czasie?  Odpowiedź na to pytanie być może padnie w dniu dzisiejszym. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live. Zaczynamy!

Wczorajsza relacja [klik]

[16:18] Nicolo Schira: Gerard Deulofeu został zaoferowany Milanowi w ostatnich tygodniach. Napoli i Sevilla myślą o Hiszpanie.

[14:38] Paolo Maldini dla Sky:

Nigdy nie rozmawialiśmy z Fiorentiną na jego temat.

Więcej [klik]

[12:48] L'Equipe: Milan jest jednym z klubów, który myśli o zakontraktowaniu środkowego napastnika Rennes, Georgino Ruttera. 

[12:45] La Gazzetta dello Sport: Milan może podjąć większe kroki w sprawie Federico Chiesy po ewentualnej sprzedaży Rade Krunicia i Lucasa Paquety. 

[12:43] LiberoFiorentina może obniżyć swoje wymagania wobec karty Federico Chiesy pod koniec mercato.

[12:43] Libero: Milan rozgląda się nad zmiennikiem dla Zlatana Ibrahimovicia. Innego zdania jest La Gazzetta dello Sport, która uważa, że zmiennikiem Szweda będzie Lorenzo Colombo. 

[12:43] La Gazzetta dello Sport: Milan jest w stałym kontakcie z Fiorentiną w sprawie Federico Chiesy i Nikola Milenkovicia. Transfery obu zawodników są jednak trudne w realizacji. Sytuację może odmienić przyjazd Rocco Commisso do Włoch w przyszłym tygodniu. Fiołki mogą rozważyć sprzedaż obu zawodników za 100 mln euro.

Komentarze