[16:59] Milan potwierdził transfer Halilovicia

[16:59] Milan potwierdził transfer Halilovicia

Przed nami kolejny dzień okienka transferowego we Włoszech. Kto wzmocni, a kto opuści szeregi Milanu w najbliższym czasie? Odpowiedź  na to pytanie być może padnie właśnie dziś. Zapraszamy do śledzenia  naszej  relacji z mercato.

[16:59] Choć władze Lega Calcio potwierdziły transfer Alena Halilovicia kilka dni temu to Milan zdecydował się na taki ruch dopiero dziś. Chorwat związał się z ekipą Rossonerich umową do 30. czerwca 2021 roku. 

[13:12] Manchester Evening News: Alessio Romagnoli jest jednym z kandydatów do wzmocnienia środka defensywy Manchesteru United.

[11:25] Corriere dello Sport: Milan wycenił kartę Manuela Locatellego na 15 mln euro.

[11:24] Tuttosport: Simone Zaza nie dołączy do Milanu. Torino zamierza dołączyć wszelkich starań, aby sprowadzić Włocha w swoje szeregi i stworzyć wraz z Andreą Belottim silny duet napastników.

[11:02] Alfredo Pedulla: Betis złożył ofertę w wysokości 10 mln euro plus premie za Manuela Locatellego. Piłkarz nie przedstawił swojego stanowiska wobec tej propozycji.

[10:59] Sky: Sassuolo wznowiło negocjacje z Milanem w sprawie Manuela Locatellego.

[10:50] Sky: Transfer Luki Antonellego do Frosinone nie dojdzie do skutku. Beniaminek Serie A nie mógł dojść do porozumienia z Milanem w sprawie warunków przeprowadzenia tego transferu.

Komentarze

  • avatar
    Krzywy
    Manuela moim zdaniem powinno się sprzedać do Sassuolo za te 15mln, ALE z prawem pierwszeństwa przy przyszłych negocjacjach. W Milanie to on skiśnie grając końcówki spodkań. Sprzedać go za 15 i wynegocjować odkup za np 20-25, w wypadku jak sie przez 2 lata dobrze rozwinie, to nie byłaby to zła opcja.
  • avatar
    Pato
    Masakra, przynajmniej cena nie zanizona.. Ale i tak sprzedac przyszlosc klubu za tyle... eh... Jak z Criatante... Wielka szkoda... A u nas zostanie Montolivo... Eh...