[15:57] Piąty dzień mercato: Porozumienie w sprawie Bakayoko

[15:57] Piąty dzień mercato: Porozumienie w sprawie Bakayoko

Przed nami piąty dzień okienka transferowego we Włoszech. Do tej pory Milan zakontraktował Pierre'a Kalulu, Brahima Diaza i przedłużył umowę ze Zlatanem Ibrahimoviciem. Kto wzmocni, a kto opuści ekipę Rossonerich w najbliższym czasie? Odpowiedź na to pytanie być może padnie w dniu dzisiejszym. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live.  Zaczynamy!

Wczorajsza relacja [klik]

[15:57] Z powodu braku nowych informacji z wiarygodnych źródeł, relacja mercato jest na razie zawieszona. 

[00:08] Gianluca Di Marzio: Boubakary Soumaré (Lille) i Florentino (Benfica) to wciąż realne opcje w przypadku niepowodzenia transferu Tiemoue Bakayoko.

[00:08] Gianluca Di Marzio: Milan i Chelsea ustalili warunki transferu Tiemoue Bakayoko - wypożyczenie za 3 mln euro z opcją wykupu za 30 mln euro. Milan musi ustalić warunki umowy z zawodnikiem po wygaśnięciu wypożyczenia. W tym sezonie, pensję zawodnika pokryją oba kluby. 

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Po przyjściu Bakayoko i Tonalego Pioli będzie mógł z powodzeniem przechodzić również na grę w ustawieniu 4-3-3. Już dawno Milan nie miał tak dobrej konkurencji w środku pola.
  • avatar
   Kamilo
   Dokładnie. W pomocy Tonali, Baka, Kessie i Bennacer dają wiele możliwości. Choć osobiście uważam, że trzeba będzie pewnie zostać przy 4-2-3-1, żeby móc wykorzystać potencjał Hakana na "10", bo jak pokazała końcówka sezonu to w optymalnej formie można budować skład wokół niego.
  • avatar
   MK92
   Zgadzam się z Twoją opinią. Ja bym nie zmieniał tego świetnie się sprawdzającego 4-2-3-1, ale tak solidne wzmocnienie drugiej linii niewątpliwie stworzy spore możliwości dla Piolego do gry trójką w pomocy.
  • avatar
   Kamilo
   Też racja, ale prędzej obstawiam odpowiednią rotację piłkarzami przy 4-2-3-1, ewentualnie przejście do 4-3-3 jeśli by Hakan był w gorszej predyspozycji. Pioli już na pewno ma jakiś pomysł, dlatego ciekawi mnie co wybierze, aby zadowolić każdego grajka.
  • avatar
   Pato
   Najsłabszym ogniwem w aktualnym 4-2-3-1 jest prawa strona, za rowno z tyłu Calabria, jak i z przodu Castillejo. W przypadku powrotu do 4-3-3 czy dawnego Milanowego 4-1-2-1-2. wystarczy zamienic Castillejo na Tonalego, ktory wchodzi miedzy duet Kessie (Tonali) Bennacer - dzieki temu Calabria ma wiecej asekuracji a z przodu Hakan wiecej wolnosci. Rebić tez moze pełnic rolę drugiego napastnika, wolnego elektrona do społki z Hakanem. A Ibra w klasycznej roli Pippo. Transfer Tonalego pozawala na zmiane z 4-2-3-1 na 4-1-2-1-2 praktycznie jednã zmiana. I jeszcze Bakayoko w odwodzie. Hakan za dwoma napastnikami Rebić-Ibra tez pasuje.
 • avatar
  Paolo03
  Przyjdą kontuzję, będzie trzeba skład rotować. Do tego nie zapominajmy że teraz będzie dostępnych 5 zmian więc myślę że każdy będzie mógł pograć.
 • avatar
  v.basten
  Witam.
  Dawno nie było mnie tu piszącego, tylko czytałem komentarze.
  W czasie mercato cały czas gdzieś w tle pojawiaj się pytanie kto na zastępstwo Ibry. Są opinie że może powrót Silvy. Czy nie myślicie że przy tych schematach które teraz są grane,sprawdziłby się w nich Piątek i szkoda że odszedł?
  • avatar
   Michał
   Nie wiem co się stało z Piątkiem, ale on obecnie się wywraca niemal przy każdym kontakcie z piłką. Aż przykro patrzeć. Nie wiem czy boi się kontuzji czy o co chodzi...