[16:25] Di Marzio: Deulofeu zostaje w Watfordzie

[16:25] Di Marzio: Deulofeu zostaje w Watfordzie

Przed nami kolejny dzień relacji z zimowego mercato w wykonaniu ekipy Rossonerich. Czy ktoś oprócz Lucasa Paquety i Krzysztofa Piątka wzmocni zespół Il Diavolo w styczniu? Dla kogo ten miesiąc będzie ostatnim w  barwach Milanu? Na te pytania odpowiedź może, choć nie musi  paść  dzisiejszego dnia.

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live z mercato. Zaczynamy!

Relacja z wczorajszego dnia [klik]

[16:25] Dziennikarz La Gazzetta dello Sport Nicolo Schira dodaje, że Watford wycenił swojego gracza na kwotę około 25-30 mln, natomiast Milan jedynie na połowę tej kwoty.

[16:20] Gianluca Di Marzio: Gerard Deulofeu nie dołączy do Milanu podczas obecnego okienka transferowego. Watford powiedział "nie" Milanowi, ponieważ Hiszpan jest zbyt ważnym zawodnikiem aby go sprzedać. 

[12:42] La Gazzetta dello Sport: Gennaro Gattuso wyraził zgodę na dołączenie do Milanu Gerarda Deulofeu.

[10:21] Oficjalnie: Leandro Paredes został nowym piłkarzem PSG. Argentyńczyk kosztował paryski klub 40 mln euro (możliwe bonusy warte 5 mln euro). Piłkarz był swego czasu łączony z Milanem.

[00:27] Gianluca Di Marzio: Milan i Juventus są zainteresowane młodym obrońcą Bologni, Gabriele Corbo. Ekipa Rossonerich chciałaby sprowadzić 19-latka do swojej Primavery. Zespół Rossoblu może jednak nie wyrazić zgody na opuszczenie przez piłkarza klubu w styczniu.

[00:02] Gianluca Di Marzio: Milan ma czas do dzisiaj na złożenie konkretnej oferty za Gerarda Deulofeu. Jeśli tego nie zrobi, Hiszpan zostanie w Watford.

[00:01] Gianluca Di Marzio: Watford oczekuje 25 mln euro plus premii za Gerarda Deulofeu. Anglicy mogą zaakceptować tylko transfer definitywny zawodnika. Jeśli klub z Premier League nie zmieni podejścia, Milan może skierować swoją uwagę na innych piłkarzy.

[00:00] Alfredo Pedulla: Gerard Deulofeu chce wrócić do Milanu, ale Watford żąda 25 mln  euro i ani eurocenta mniej. Rossoneri będą dalej rozmawiać z Anglikami o 24-latku.

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Wolałbym, żeby dołożyli trochę i kupili Bergwijna, Deulofeu to raczej uzupełnienie składu, niż gracz na lata do podstawy.
  • avatar
   Kamilo
   Zamknac transfer Bergwijna w styczniu bedzie ciężko. Wątpię że puszczą kluczowego pilkarza teraz. Ja bym wolał wypożyczyć kogoś z opcją. Może i ten Danjuma by się nadał? Jeśli ugramy awans do LM to będzie łatwiej kogoś nowego i lepszego ściągnąć do drużyny.
  • avatar
   MARCO VAN BASTEN
   Jestem ciekaw jakie ma statystyki w tym sezonie?
 • avatar
  MK92
  Jak by nie patrzeć, to Watford radzi sobie w tym sezonie dobrze, a Deulofeu jest czołową postacią angielskiego zespołu, więc te oczekiwane przez nich 25 milionów euro nie powinno jakoś specjalnie dziwić.
 • avatar
  Paolo03
  25 mln jak na te realia to kwota jak najabrdziej odpowiednia. Pare okienek temu daliśmy za Bertolacciego jakieś 20 mln i każdy wie jak to sie skończyło.