Zoff: Zobaczycie, on wkrótce wróci na właściwe tory

Zoff: Zobaczycie, on wkrótce wróci na właściwe tory

Dino Zoff wypowiedział się dla Corriere della Sera na temat Gianluigiego Donnarummy. Oto, co legendarny bramkarz reprezentacji Włoch miał do powiedzenia:

Ta sytuacja dobrze mu zrobi, zobaczycie. To może być właśnie ten epizod, który w końcu pozwoli mu się odrodzić i przyczynić się do jego ponownego rozwoju. Może być też tak, że ten błąd pojawił się paradoksalnie we właściwym czasie, ponieważ pozwoli mu on zacząć wszystko od nowa, zmotywuje go do większej pracy nad sobą. Klęska czyni Cię pokornym, a pokora zmienia Cię na lepsze, motywuje do poprawy. Dzieje się tak tylko wtedy, kiedy jesteś inteligentną osobą i potrafisz wyciągnąć wnioski z własnych błędów. Gigio jest sprytnym, młodym bramkarzem, który posiada wielki talent. Zobaczycie, on wkrótce wróci na właściwe tory. 

Komentarze

 • avatar
  Jacubinho7
  Nie wierzę w Donka za grosz. Za dużo straciliśmy przez niego w kretyński sposób punktów. Głaskanie po głowie wcale mu nie pomoże. Skoro sobie nie radzi powinien zasiąść na ławce. Reina w moim mniemaniu powinien pojawić się między słupkami Rossonerich i dopóki Gigio nie wróci na właściwe tory, strzec naszej bramki.
  • avatar
   Kamilo
   Mam podobne odczucia. Za dużo kluczowych bramek straconych przez jego błędy, czasem cała obrona dawała dupy ale fakt, że nie zachował czystego konta w lidze w tym sezonie jest wymowny . W tamtym sezonie grał by bez przerwy, bo nie miał rywala na poziomie. Teraz jest Reina, który się pokazywał z dobrej strony jak juz grał i myślę, że młodego pasuje posadzić na ławie w końcu.
  • avatar
   KAKA22
   Zgadzam sie z wami w 100%. Donnarumma na ławke. Moze wtedy nabierze tej wyzej wspomnianej pokory.
 • avatar
  GiveMeReason
  Nie wierzę że Rino posadzi go na ławce. Ile jeszcze będzie takich momentów? Ostatni finał PW teraz derby...
 • avatar
  Djurnall
  Bramkarz to jest u nas najsłabsza formacja, z resztą całą defensywa kuleje. Garbaty Rodriguez to przecietniak pokroju Cristicio. DONKA to opeklowac jak najszybciej dopóki wszyscy sie nie kapną, żę oprócz warunków fizycznych to kapeć z niego total. Plebsik taki, biega i kopie jak na SKSach.
 • avatar
  Pato
  W derbach grało dwóch milanistów: Romagnoli i Kessie... reszta nawaliła równo, trochę przesada z tą krytyką wobec Gigio. Grali w jedenastu przez 90+ minut i nic nie ugrali z Higuainem, Suso, Jackiem... naszymi teoretycznymi liderami. Gattuso potwierdził dobitnie że nie nadaje się do prowadzenia klubu... podobnie jak jego poprzednicy, pewnego poziomu nie potrafi przeskoczyć, i nie ma żadnych wymówek... miał okres przygotowawczy, przetarcie w zeszłym sezobie, zawodnikow za 200mln dostał i jeszcze dokompletował wg. własnej woli.. (dostał Laxalta, Castillejo i Bertolacciego chciał!!! cenił wyżej niz Locatellego). Milan potrzebuje konkretnego trenera. I nie żadnego Wengera. Conte ewentualnie, ale też trochę na siłe... z tymi trzema obrońcami...
  • avatar
   Kamilo
   Conte odpada, bo na 3 obrońców nie mamy warunków, żeby grać. Ja bym jednak Wengera wolał jakby doszło do zmiany trenera. Prowadził arsenal przez te 20 sezonów i czasem mając naprawdę słaba kadrę potrafił coś wykrzesać z niej i utrzymywac się w czołówce PL. Ciekawi mnie też jakby sobie poradził w nowej lidze. Wiadomo, że to byłoby spore ryzyko, ale gość ma pojęcie o piłce w porownaniu do naszych kilku ostatnich szkoleniowców.