Zico: Paqueta jest małym fenomenem

Zico: Paqueta jest małym fenomenem

Zico wypowiedział się dla La Gazzetta dello Sport i Tuttomercaweb.com. Oto, co legendarny Brazylijczyk miał do powiedzenia.

O Serie A:

 Juventus wygrywał zbyt długo. Nie jest to zbyt dobre dla włoskiego futbolu. Niestety Milan i Inter zapłacili cenę za zamieszanie, które towarzyszyło ich zmianie właścicieli.

O Maldinim:

 Milan dobrze zrobił, sprowadzając go do domu. Ikony dają tożsamość klubowi. Obecność takich osób jak on sprawia, że zawodnicy będą mogli poznać zwycięską mentalność zespołu, która towarzyszyła klubowi przez wiele lat.

O Lucasie Paqueta:

 Jestem fanem jego talentu. Mam nadzieję, że nadal będzie rozwijać się we włoskiej piłce. Paqueta jest małym fenomenem. Udało mu się nie zostać zmiażdżonym przez porównania z Kaką, jedną z legend Rossonerich. On ma wszystko, aby szybko stać się najlepszym zawodnikiem. Lucas jest wysokiej klasy pomocnikiem, a nie rozgrywającym i nie może grać przed obrońcami. On może grać jako mezzala. Znam go od 15 roku życia. Lucas jest zawodnikiem, który ma wielką inteligencję, potrafi rozgrywać piłkę i zdobywać bramki. Paqueta bardzo dobrze radzi sobie z przodu. Z czasem może pomóc Milanowi powrócić do walki o Scudetto.

Komentarze

 • avatar
  arczi
  Tak ładnie to brzmi tylko czy wystarczy mu cierpliwości. Jeśli zobaczy,że kolejny rok drużyna nie jest konkurencyjna pożegna nas bardzo szybko. ;-(
 • avatar
  UEFA
  Do majstra jeszcze daleko, nawet i z Paqeta, ale jak by ptzyszedl Ceballos i Toreirra do pomocy wtedy by szanse znacznie wzrosły
  • avatar
   Kamilo
   Mało prawdopodobne, ale pomoc Kessie,Toreirra, Ceballos - Paqueta byłaby kozacka. Nawet jakby jeden z w/w dwójki przyszedl to byłoby dobrze.
 • avatar
  Potrafi rozegrać piłkę, ale nie jest rozgrywającym, okeeeeeeeeeej ;)