Romagnoli: Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do przedłużenia tej umowy

Romagnoli: Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do przedłużenia tej umowy

Marco Fassone, Massimiliano Mirabelli oraz Alessio Romagnoli zabrali głos w sprawie przedłużenia umowy z reprezentantem Włoch.

Jako pierwszy wypowiedział się CEO ekipy Rossonerich:

Chcemy zdecydowanie umocnić podstawy naszego zespołu. Chcemy to zrobić wobec zawodników, którzy są obecni w naszej drużynie i stanowią przyszłość dla tego klubu. Mamy nadzieję, że to dobry początek rozpoczęcia projektu związanego z przedłużaniem umów z kluczowymi zawodnikami. Cieszymy się, że Alessio będzie kontynuował swoją karierę u nas. W ostatnich dniach wiele czytaliśmy na temat zainteresowania wielu klubów jego osobą. Mieliśmy się przynajmniej z czego pośmiać, ponieważ wiedzieliśmy, że Alessio zostanie z nami. 

Następnie kilka słów powiedział od siebie Massimiliano Mirabelli:

Alessio jest wzorcowym zawodnikiem i jednym z najlepszych obrońców na świecie. Jestem pewien że to nie będzie ostatnie przedłużenie umowy,które planujemy przeprowadzić w najbliższym czasie. 

Na samym końcu wypowiedział się bohater całego wydarzenia, Alessio Romagnoli:

Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do przedłużenia tej umowy. Chciałbym również podziękować trenerowi i całemu zespołowi. Mamy nadzieję, że to przedłużenie umowy przyniesie nam wiele powodów do satysfakcji w nadchodzących latach. Jeszcze raz wszystkim dziękuję. Teraz myślę o wakacjach. Potem będę myślał o powrocie na boisko i o przygotowaniach na kolejny sezon.

Komentarze

  • avatar
    benek1004
    Póki co najbardziej pozytywny news w nowym sezonie
  • avatar
    Remcioo14
    Oby dalej same takie dobre wiadomości jak ta !!