Wygrane Primavery i żeńskiej drużyny Milanu

Dzisiaj swoje spotkania rozgrywała Primavera oraz żeńska drużyna Milanu. Poniżej prezentujemy pokrótce jak poradziły sobie obie ekipy w dzisiejszych meczach.

Primavera:

Zespół prowadzony przez Federico Giuntiego wygrał dzisiaj z Cremorese 2:1, choć po pierwszych 45 minutach to drużyna gości prowadziła w tym meczu. Rossoneri odrobili straty w drugiej części spotkania i po 2 bramkach Colombo mogli cieszyć się z 3 punktów.

W spotkaniu tym zagrał Mattia Caldara, który spędził na boisku 45 minut. Był to pierwszy mecz dla Włocha po ponad półrocznej przerwie podyktowanej urazem więzadeł w kolanie.

Po pięciu kolejkach Primavera 2, Milan zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów (2 zwycięstwa i 2 remisy). Stawce przewodzi Hellas Verona, który jak na razie zdobył komplet punktów.

Żeńska drużyna:

Podopieczne Maurizio Ganza podejmowały dzisiaj u siebie Tavagnacco. Rossonere wygrały ten mecz 2:0 po trafieniach Giacinti i Carissimi. Po czterech kolejkach, piłkarki Milanu przewodzą tabeli żeńskiej Serie A z dorobkiem 12 punktów.