Włoskie media: Sprawa nowego trenera może poczekać, możliwe pozostanie Gattuso

Włoskie media: Sprawa nowego trenera może poczekać, możliwe pozostanie Gattuso

Poniżej prezentujemy informacje dotyczące możliwych dalszych losów Gennaro Gattuso i poszukiwań nowego opiekuna ekipy Rossonerich na przyszły sezon.

Il Giornale:

Gennaro Gattuso może zostać potwierdzony przez kierownictwo Milanu na kolejny sezon w przypadku awansu do Ligi Mistrzów.


Mediaset:

Wybór nowego trenera może nastąpić po podpisaniu umowy z Luisem Camposem, który najprawdopodobniej zastąpi Leonardo w Milanie. Nie można wykluczyć, że Gattuso zostanie potwierdzony w przypadku awansu do Ligi Mistrzów. Jedną z alternatyw dla 41-latka jest Simone Inzaghi.


Corriere di Bergamo:

Gian Piero Gasperini preferuje nawiązać współpracę z Milanem, aniżeli z AS Romą. Opiekunowi Atalanty bardziej odpowiadają władze ekipy Rossonerich oraz ich projekt. Władze  Atalanty nie chcą jednak kończyć współpracy ze swoim szkoleniowcem. Pragną oni podpisać z  nim nową umowę, stworzyć wokół niego długoterminowy projekt i uczynić Gasperiniego swoim Fergusonem.

Komentarze

 • avatar
  Pato
  eh...
 • avatar
  kusniak90
  Jak zostawią Gattuso to albo są ślepi albo już nie wiem o co chodzi. Rino nie jest dobrym trenerem i nie będzie, nie ma po prostu pojęcia o tym. Trener musi potrafić dobrać odpowiednich piłkarzy na boisku i na konkretny mecz, potrafi taktycznie poprowadzić zespół. Rino to był świetny piłkarz, trener marny. Jeśli zostanie to znowu będziemy zmuszeni do oglądania topornego Milanu w następnym sezonie..
 • avatar
  Cleaver
  Ja pierdziele tylko nie Gattuso - jak pisałem wczesniej - bedziemy jednym wielkim pośmiewiskiem. W LM nie ma zespołów pokroju Chievo czy Frosinone, z którymi i tak mamy problemy. To bedzie żenada.
 • avatar
  Jeśli dostaniemy się do LM to z tego co wiem będziemy losowani z czwartego koszyka, więc zbierzemy baty od wszystkich po kolei w każdym meczu. Z Gattuso czy bez.
 • avatar
  Pato
  Ja się nie dogadają po kryjomu z Wengerem ;-o ...to zostanie Gattuso...