Włoskie media: Piątek nie chce wracać do Genoi, Borini coraz bliżej odejścia [Aktualizacja]

Włoskie media: Piątek nie chce wracać do Genoi, Borini coraz bliżej odejścia [Aktualizacja]

Poniżej prezentujemy najnowsze doniesienia włoskich mediów w sprawie zimowego mercato w wykonaniu ekipy Rossonerich.

Gianluca Di Marzio:

- w najbliższych dniach należy spodziewać się spotkania pomiędzy przedstawicielami Milanu, a agentami Jeana Claira Todibo. Jak na razie wciąż nie ma porozumienia na linii Milan-FC Barcelona w sprawie 19-latka

- na ten moment nie ma konkretnego zainteresowania ze strony Milanu Nemanją Maticiem.

- Ricardo Rodriguez i Fabio Borini znajdują się na liście transferowej ekipy Rossonerich. W ostatnim czasie Watford kontaktowało się z zespołem Il Diavolo w sprawie Szwajcara. Jeśli chodzi o Włocha, Genoa wyraża konkretne zainteresowanie zawodnikiem.


Alfredo Pedulla:

Trwają negocjacje nad transferem Fabio Boriniego do Genoi. Włoch powiedział "tak" ekipie Rossoblu. W najbliższych godzinach należy się spodziewać kolejnych kontaktów na linii Milan-Genoa.


La Gazzetta dello Sport:

- kilka klubów z Premier League myśli o pozyskaniu Francka Kessie podczas zimowego mercato

- Krzysztof Piątek odrzucił możliwość powrotu do Genoi. Fiorentina kontaktowała się z Milanem w sprawie 24-latka. 

- Jean Clair Todibo pozostaje priorytetem transferowym Milanu do wzmocnienia defensywy w styczniu. 

- Milan chciałby pozyskać kolejnego, doświadczonego zawodnika. Jednym z kandydatów do wzmocnienia klubu z via Aldo Rossi jest Nemanja Matić. 


Il Mattino:

- na początku styczniu powinno dojść do spotkania na linii Napoli-agent Rodrigueza w sprawie Szwajcara. Ekipa Azzurri ma ocenić możliwość przeprowadzenia transferu z udziałem 27-latka.


[Aktualizacja]

La Gazzetta dello Sport:

Fabio Borini jest coraz bliżej odejścia do Genoi. Milan dał zielone na sprzedaż swojego zawodnika. Gryfy zaproponowały Włochowi umowę do 30 czerwca 2022 roku.

Komentarze

 • avatar
  Maldini, Boban, Massara - precz.
  .
  Leao w miejsce Cutrone latem a teraz Ibrahimović 38-letni w miejsce 24-letniego Piatka. coraz lepiej.
  .
  wkrotce tez Kessie za pol darmo w Napoli.
  • avatar
   pavel
   To są jakieś żarty to co robią. Rodrigeza sprzedają bo chce grać....dać mu grać wystarczy przejść na 3-5-2 gdzie by grał jako lewy środkowy. A nie mulimy 4-3-3 gdzie i tak nie mamy skrzydłowym a i tak budują skład w ogóle Kasztana czy Suso. Grosicki by nam wiećej dał na tej lewej czy prawej niż ci panowie.
 • avatar
  Lasy7
  Tu trzeba postawić na pomoc, koniecznie. Wszystko zależy od sytemu jak 433 to 3 środkowych pomocników plus 2 skrzydłowych. Jeśli 4231 to min 2 środkowych pomocników i 2 skrzydłowych min. Na sprzedaż Suso, Castiliejo, Hakan, Kessi, Borini, Bilgia, Ricardo R. I naprawdę zastanowił bym się nad sprzedażą albo Piątka albo Leao... 2 napastników wystarczy. Ci sądzicie o Draxel z PSG, o De Paul z udine, Berardim,
  • avatar
   pavel
   Na zimę wielkich ruchów nie ma co się spodziewać. Tak jak pisałem wyżej każdy może pisać swoje składy i systemy ale prawda jest taka że pewnie i tak nadal będziemy grali 4-3-3 w oparciu o nasze 2 torpedy Hakana i Suso. Ja posiadając takich piłkarzy jakich obecnie ma Milan zagrał bym 3-5-2 ale nie realne bo WIELKI Suso by stracił miejsce w składzie.
  • avatar
   Paolo03
   Wystarczy 4312 i wtedy Suso i Hakan też powinni stracić miejsce.
  • avatar
   pavel
   Ty to wiesz ja to wiem ale co z tego xD już gdzieś zresztą pisałem by spróbować ponownie 4-3-1-2 bo co nie którzy się do tego systemu zrazili za Giampaolo ale za Piolego inaczej by to wyglądało. Niestety tak jak pisałem nadal wokół Suso i Hakan będzie budowany zespół ...no chyba że po swoim pierwszym meczu Ibra weźmie sprawy w swoje ręce i "wyłoży" Piolemu że nidy rydy grać z takimi drewnami jak Suso i Kaszta.