Włoskie media: PSG zdecydowane na Donnarummę

Włoskie media: PSG zdecydowane na Donnarummę

Poniżej prezentujemy najnowsze doniesienia w sprawie Gianluigiego Donnarummy.

La Gazzetta dello Sport:

Transakcja na linii PSG-Milan z udziałem Donnarumny raczej nie zostanie zamknięta przed 30 czerwca. Karta Areoli i 20 mln euro mogą nie wystarczyć na sprowadzenie Włocha na Parc des Princes.

Sky Calciomercato:

Leonardo jest zdeterminowany, aby sprowadzić do PSG Gianluigiego Donnarummę. Brazylijczyk poinformował swojego byłego pracodawcę, że Włoch jest dla niego priorytetem transferowym. Milan może poświęcić swojego wychowanka między innymi z powodu faktu,  że nie chce on przedłużać swojej dotychczasowej umowy, która wygasa 30 czerwca 2021 roku.

Alfredo Pedulla:

Milan chciałby otrzymać 45-50 mln euro w gotówce za Donnarummę. Areola nie przekonuje Rossonerich, więc transfer Francuza na San Siro jest raczej mało prawdopodobny. Zespół Il Diavolo woli postawić na kogoś z dwójki Reina-Plizzari między swoimi słupkami. 

Sportmediaset:

Oferta w postaci 20 mln euro i karty Areoli nie zachwyciła działaczy Milanu. Klub z via Aldo Rossi chciałby otrzymać 50 mln euro w gotówce za 20-latka. Po odejściu Włocha, Rossoneri raczej nie zainwestują w nowego bramkarza, tym bardziej, że mają Reinę i Plizzariego. Leonardo chce za wszelką cenę sprowadzić Donnarummę do PSG i jest on gotów podnieść swoją ofertę, która miałaby wyglądać następująco: Areola + 30 mln euro. Przyszły tydzień może się okazać decydujący dla całej transakcji.

Komentarze

 • avatar
  taurus-95
  Może kiedyś w końcu nauczymy się sprzedawać swoich zawodników za pożądne pieniądze. Przy dzisiejszych cenach wycena na 50 mln to raczej promocja.
  • avatar
   Filippo09
   Dokładnie śmiech na sali, za byle ogórka trzeba tyle zapłacić
 • avatar
  co? jakas pomylka w tekscie. mialo byc nie 50 a 150. Chelsea zaplacila za Kepe 80 mln euro, a Donnarumma jest ze 3 razy lepszy. za 50 mln euro to mozna im co najwyzej rozesmiac sie w twarz. niech Leonardo nie bedzie taki cwany. za 50 mln euro, to znajdzie sie i 10 innych kupcow.
 • avatar
  swiety33
  Wziąć kasę i postawić na duet Reina - Plizzari. Wywalić braciszka Antonio i nawet zakontraktować po kosztach jakiegoś weterana na 3. bramkarza, a kasę ze sprzedaży zainwestować w pomoc.
 • avatar
  Paolo03
  50 mln ? Dobre żarty