Włoskie media: Przyszły tydzień kluczowy w sprawie Torreiry

Włoskie media: Przyszły tydzień kluczowy w sprawie Torreiry

Poniżej prezentujemy doniesienia włoskich mediów w sprawie Lucasa Torreiry, który od jakiegoś czasu jest łączony z ekipą Rossonerich.

Mediaset: 

W następnym tygodniu Milan otrzyma odpowiedź od Arsenalu w sprawie Lucasa Torreiry. Jeśli Rossoneri otrzymają negatywną odpowiedź, wówczas mają się oni skupić na innych profilach jak np. Stefano Sensi, Jordan Veretout czy Dennis Praet.

Il Giornale: 

Marco Giampaolo poprosił Frederica Massarę, aby rozpoczął konkretne działania w celu pozyskania Lucasa Torreiry. Arsenal może sprzedać 23-latka o ile na stole pojawi się minimum 40 mln euro. Przybycie Urugwajczyka może wiązać się z odejściem Francka Kessie. 

Sky Italia:

 Arsenal nie jest zainteresowany sprzedażą Lucasa Torreiry podczas letniego mercato. O zakontraktowaniu Urugwajczyka myśli m.in. Milan.

Komentarze

 • avatar
  Pato
  Niestety, ale Arsenal nie odda Torreiry... przy pierwszej lepszej ofercie 40 mln, chyba że sam zawodnik by się uparł ze chce odejść, a na to się raczej nie zapowiada bo miał dobry sezon w mocnym klubie, z trenerem prawie że gwarantującym europejskiego finały.
 • avatar
  Sapere_aude
  Przy 4-3-2-1 pomoc X - Torreira - Kessie, Paqueta wygląda nawet... jeżeli tym X'em będzie ktoś kto potrafi grać zarówno w obronie, jak i w ataku
 • avatar
  MK92
  Idealnie by było, gdyby udało się wyciągnąć Torreirę ze zbiciem ceny, ale nie za pomocą Kessie, tylko Calhanoglu lub Suso. Dobrze wykorzystany taktycznie Iworyjczyk, przy swojej charakterystyce, może okazać się dla nas nieoceniony.
 • avatar
  UEFA
  niech próbują walczą i nie odpuszczają,bo to by było mega wzmocnienie
 • avatar
  Paolo03
  Dlaczego kosztem Kessie ? Calhanoglu, Mauri, Laxalt, Andre Silva to są zawodnicy z których można zarobić pewną kwotę.
  • avatar
   Kamilo
   Mauri odchodzi za darmo
  • avatar
   Konradza
   Laxalt to zarobek 5-6 mln a Kessiego można sprzedać za 40-50 mln. Poza tym ciężko po ostatnim sezonie cokolwiek wyrokować na temat jakiegokolwiek zawodnika, który grał w miarę regularnie, bo przy Gattuso i jego kowalskiej finezji nawet Paqueta stał się po prostu rzemieslnikiem.
 • avatar
  Jachu1899
  Kessi to wciąż nie oszlifowany diament wiec sprzedaż go nie mając nikogo z rezerwy to błąd.
  Rotacja tez jest potrzebna a wypadało by żeby zespół przy tym nie tracił na jakości