Włoskie media: Oferta Milanu za Sensiego

Włoskie media: Oferta Milanu za Sensiego

Poniżej przedstawiamy doniesienia włoskich mediów w sprawie Stefano Sensiego, który od jakiegoś czasu jest łączony z dołączeniem do Milanu.

Sky: 

Milan złożył ofertę w wysokości 15 mln euro plus premie za Stefano Sensiego.

La Gazzetta dello Sport:

Milan jest gotów zaoferować Stefano Sensiemu 5-letni kontrakt, na mocy którego miałby zarabiać 1,8 mln euro netto za sezon. Jeśli chodzi o kwotę odstępnego, Rossoneri proponują 15 mln euro plus bonusy.

Milannews.it:

Milan jest zdecydowany na transfer Stefano Sensiego na San Siro.

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Inter myśli o Jamesie, Eriksenie i Lukaku, a Milan „walczy” o Sensiego...
  • avatar
   MTM22
   Inter nie ma nad sobą FFP i gra w LM. Dodatkowo oni "myślą", bo z tej trójki może uda im się wyciągnąć Lukaku, przy czym odejdzie Icardi, więc jak dla mnie to i tak wymiana na minus.
  • avatar
   Kamilo
   Inter może tylko myśleć o Eriksenie. James raczej będzie w Napoli grał, więc zostaje Lukaku, który będzie realny tylko gdy odejdzie Icardi. Jak dla mnie nic dziwnego że chcą klasowego napastnika w miejsce Icara.

   Sensi wbrew pozorom może być sporym wzmocnieniem dla nas. Wszystko zależy od tego jak się wkomponuje do ekipy.
 • avatar
  MK92
  Sensi to dobry pomysł, patrząc na nasze możliwości, a jeśli jeszcze do tego jakimś cudem udałoby się podebrać Interowi Barellę, to patrzyłbym na projekt Gazidisa z dużo większym zaufaniem.
  • avatar
   UEFA
   Barella to by było mega wzmocnienie, ale to chyba nie realne. A co do Sensiego to jestem dobrej myśli co do niego. Może wypalić
  • avatar
   Pato
   Milan ma tą przewagę że ma jedno wolne miejsce w pierwszym składzie, w Interze może i jest LM, ale Barella miałby bliżej do ławki... nie brakuje im mocnych pomocników. Za rok to Milan może być w LM z Barellą, o ile to mało realne narazie. To wszyscy wiemy że na Sensim się nie skończy wzmacnianie pomocy, a z reguły mocniejsi zawodnicy przychodzą pózniej, na początek się łata dziury.
  • avatar
   MK92
   Jeszcze zależy, w jakim ustawieniu będzie grał Inter pod wodzą Conte. Wiele wskazuje oczywiście na system 3-5-2 lub 3-4-3. Jak by nie patrzeć, to Nerazzurri są niestety w tym momencie atrakcyjniejszym celem przeprowadzki niż Rossoneri. A tak w ogóle, to być może jest to po prostu zwykła plotka wypuszczona ze środowiska Cagliari, by Inter był bardziej skory do zapłaty oczekiwanej na Sardynii kwoty.
 • avatar
  Pakito
  Jak najbardziej za. Jak zabraknie kasy, to sprzedać Biglie.
 • avatar
  Levy291178
  Dla nas najlepiej to chyba będzie poddać się karze i nie grac w tej LE. Były takie sygnały od naszego kierownictwa. Tylko dziwi ten odroczony termin przez UEFA. To chyba ma coś wspólnego z Men City i PSG. Jeśli chodzi o Sensiego to jestem na tak, a Barella jeśli chce siedzieć na ławce to wybierze Inter. Skupmy się na Tonelim i będzie gicior. Jeśli ktoś uważa, że Eriksen wybierze Inter to chyba sobie jaja robi, szybciej Juve.