Włoskie media o przyszłości Ibry

Włoskie media o przyszłości Ibry

Sky Sport, La Gazzetta dello Sport i Sportmediaset postanowili zabrać głos w sprawie przyszłości Zlatana Ibrahimovicia. Oto, co wspomniane źródła miały do powiedzenia.

Sky Sport:

Przyszłość Szweda pozostaje niepewna. Możliwe odejście Paolo Maldiniego i Stefano Piolego może sprawić, że 38-latek odejdzie z Milanu po zakończeniu sezonu. Ostateczna decyzja będzie zależeć od tego, kto poprowadzi drużynę w przyszłym sezonie. 

La Gazzetta dello Sport:

W najbliższych tygodniach powinna wyjaśnić się przyszłość Szweda w Milanie. Na ten moment przedłużenie współpracy między stronami wydaje się być skomplikowane i są przesłanki ku temu, że obecny sezon będzie ostatnim dla Ibry w ekipie Rossonerich. 

Sportmediaset:

Prawdopodobne odejście Paolo Maldiniego może oznaczać odejście Zlatana Ibrahimovicia. Szwed wydaje się być nieprzekonany do Ralfa Rangnicka, który od lata może pracować dla Milanu. Ciężko stwierdzić czy dojdzie finalnie do spotkania na linii Ibrahimović-Gazidis.

Komentarze

  • avatar
    sheva7acm
    NO TO POŻEGNAĆ !!!! Dziadek jeszcze będzie decydował kto ma byc trenerem !!!! szkoda ale trudno z Maldanin również się pożegnać jeśli nie chce zaakceptować innej roli w klubie !!