Włoskie media o przyszłości Ibrahimovicia

Włoskie media o przyszłości Ibrahimovicia

Poniżej prezentujemy stanowisko włoskich mediów w sprawie przyszłości Zlatana Ibrahimovicia. 

Sky Sport:

Odejście Zvonimira Bobana oraz możliwe zatrudnienie Ralfa Rangnicka mogą sprawić, że Szwed może latem opuścić ekipę Rossonerich.


Nicolo Schira:

Pod koniec czerwca powinno dojść do spotkania pomiędzy Ivanem Gazidisem, a Mino Raiolą. Rozmowa pomiędzy stronami może okazać się decydująca dla przyszłości Ibrahimovicia w Milanie. 


La Gazzetta dello Sport:

Pozostanie 38-latka na San Siro staje się coraz bardziej skomplikowane. Na razie nie wiadomo czy ostatnia rozmowa z Ivanem Gazidisem nie wpłynie na przyszłość zawodnika w Milanie. Jednym z możliwych scenariuszy jest powrót do Szwecji i gra dla Hammarby.


Sportmediaset:

Zlatan Ibrahimović wyraził chęć pozostania w Milanie, o ile otrzyma 8 mln euro netto za sezon w ramach kontraktu. Prośba ta została odrzucona przez zespół Il Diavolo. Na ten moment odejście 38-latka staje się coraz bardziej prawdopodobną opcją. 

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Z tym 8 mln to poleciał grubo, chyba zapomniał ze ma 38 lat na karku
 • avatar
  Jachu1899
  spore oczekiwania biorąc pod uwage jak spartaczył juz 3 100.
  i oczywiście Szwed buduje zwycięski team spirit ale to 6 mln jakie u nas ma Dollar to świat a co dopiero 8
 • avatar
  MK92
  Rzekomo oczekiwane przez Ibrę 8 milionów euro za jeden sezon to zdecydowanie kwota nie do przyjęcia dla Milanu, tym bardziej w sytuacji, w której staramy się zmniejszać wydatki na pensje i oglądamy każdy grosz w trakcie rozmów z Raiolą w sprawie przedłużenia kontraktu Donnarummy.
 • avatar
  Paolo03
  5 mln można mu dac ale nie więcej. Lubię Ibre i chciałbym aby został jednak ma on już 38 lat więc nie ma co przepłacać dla dobra klubu.