Włoskie media: Milan zdecydowany na Torreirę

Włoskie media: Milan zdecydowany na Torreirę

La Gazzetta dello Sport i Mediaset zabrały głos w sprawie Lucasa Torreiry, który od jakiegoś czasu jest łączony z dołączeniem do Milanu. Oto, co wspomniane źródła miały do powiedzenia.

La Gazzetta dello Sport:

Paolo Maldini i Zvonimir Boban są zdecydowani na sprowadzenie Lucasa Torreiry. Rossoneri rozmawiali z otoczeniem piłkarza w celu wybadania możliwości przeprowadzenia transferu. Pomocnik Arsenalu sam przyznał ostatnio w rozmowie z brytyjskimi mediami, że ostatni sezon był dla niego trudny i lepiej czuł się we Włoszech, aniżeli w Anglii. Jak dowiedziała się włoska gazeta, dziewczyna Urugwajczyka chciałaby wrócić do Włoch i jej zdanie może wpływ na dalsze losy Torreiry w Arsenalu. Ekipa The Gunners może sprzedać swojego pomocnika za minimum 40 mln euro.

Mediaset:

Lucas Torreira jest marzeniem Marco Giampaolo. Obaj panowie współpracowali ze sobą w Sampdorii. Ewentualnie pozyskanie Urugwajczyka będzie wymagało jednak ofiary w postaci Francka Kessie. Arsenal wycenia piłkarza na 40 mln euro. Unai Emery chciałby zatrzymać 23-latka na Emirates  Stadium.

Komentarze