Włoskie media: Milan zdecydowany na Ibrahimovicia

Włoskie media: Milan zdecydowany na Ibrahimovicia

Poniżej prezentujemy najnowsze doniesienia w sprawie Zlatana Ibrahimovicia, który od jakiegoś czasu jest łączony z ekipą Rossonerich.

La Gazzetta dello Sport:

Milan czeka na decyzję Zlatana Ibrahimovicia w sprawie przyszłości. Rossoneri są zdecydowani na transfer 38-latka. Ma o tym świadczyć chociażby brak alternatyw dla Szweda w przypadku niepowodzenia transferu. 

Zdaniem włoskiego dziennika, w przyszłym tygodniu może dojść do ostatecznego spotkania na linii Milan-Raiola, które zadecyduje o tym czy powrót Ibry na San Siro dojdzie do skutku.

Mediaset:

Zlatan Ibrahimović zbliża się do Milanu. Szwed może podpisać umowę na pół roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Na mocy sześciomiesięcznego kontraktu miałby zarabiać 2 mln euro netto plus premie w wysokości 1 mln euro netto.

Komentarze

  • avatar
    Jaca
    "Ma o tym świadczyć chociażby brak alternatyw dla Szweda w przypadku niepowodzenia transferu. " - tu nie wychodzi zdecydowanie na Zlatana tylko nieudolność naszego zarządu. Ibra to genialny piłkarz, ale jest na końcu kariery i nie zdziwię się jak wybierze jakiś egzotyczny kierunek.

    Z Piątkiem i Leao do końca sezonu może być słabo, ale przede wszystkim liczę na kogoś pokroju Zlatana do pomocy, bo chyba już wszyscy się przekonali, że naszym największym problemem jest druga linia.