Włoskie media: Milan wybrał Giampaolo, ogłoszenie kwestią dni

Włoskie media: Milan wybrał Giampaolo, ogłoszenie kwestią dni

La Gazzetta dello Sport i Sky Calciomercato zabrały głos w sprawie Marco Giampaolo, który od jakiegoś czasu jest mocno łączony z dołączeniem do Milanu. Oto, co wspomniane wyżej źródła miały do powiedzenia

La Gazzetta dello Sport:

Milan wybrał Marco Giampaolo na nowego trenera ekipy Rossonerich. Na ogłoszenie tej decyzji trzeba będzie poczekać około 10 dni. W tym czasie 51-latek będzie chciał rozwiązać swoją umowę z Sampdorią. Ten czas może się jednak wydłużyć o ile właściciel ekipy Blucerchaiti, Marco Ferrero będzie chciał otrzymać rekompensatę finansową od zespołu Il Diavolo za przedwczesne zakończenie współpracy z Marco Giampaolo. 

Sky Calciomercato:

Milan osiągnął porozumienie z Marco Giampaolo. Komunikat w sprawie nowego trenera klubu z via Aldo Rossi jest kwestią dni.

Il Secolo XIX:

W poniedziałek nie dojdzie do żadnego szczytu na linii Giampaolo-Ferrero. Opiekun Sampdorii ma wciąż przebywać na wakacjach. Nie oznacza to jednak, że 51-latek zostanie w Genui. Obaj panowie mieli sobie podziękować za współpracę po ostatnim meczu Sampy. Na chwilę obecną brakuje jedynie oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Nie spodziewam się niczego wielkiego po nim, oczywiście żebym się mylił i żeby z nim Milan dostał się do LM, ale jednak sądzę że może być cieżko o dobrą grę i wyniki
 • avatar
  Tadacm
  A ja wręcz przeciwnie. Z dość przeciętną kadrą Sampdorii, zrobił sporo. Z Milanem i może dwoma, trzema wzmocnieniami pomocy LM nasza.
  • avatar
   Slaviio
   Trzeba być dobrej myśli Walka o 4 miejsce jak najbardziej realna...
 • avatar
  Andre
  No to klops. Zapowiada się kolejny sezon pełen rozczarowań...
 • avatar
  Paolo03
  Jest to trener który będzie chciał swoją wartość udowodnic. Liczę że sobie poradzi z zawodnikami jakimi będzie dysponował w walce o Ligę mistrzów.