Włoskie media: Milan niezadowolony z oferty PSG za Donnarummę

Włoskie media: Milan niezadowolony z oferty PSG za Donnarummę

Poniżej prezentujemy najnowsze doniesienia w sprawie Gianlugiego Donnarummy, który w ostatnich godzinach jest łączony z PSG.

Milannews.it:

 Milan nie jest zadowolony z oferty PSG za Gianluigiego Donnarummę. Francuski klub zaoferował 20 mln euro plus kartę Alphonse'a Areoli. Rossoneri oczekują przynajmniej 60 mln euro ze swojego bramkarza. Jeśli chodzi o stanowisko 20-latka, chce on zostać w zespole Il Diavolo. Agent piłkarza, Mino Raiola chciałby wytransferować swojego klienta do klubu z europejskiej czołówki.

La Gazzetta dello Sport:

Wola Donnarummy może okazać się kluczowa dla jego najbliższej przyszłości. Dyrektor sportowy PSG, Leonardo naciska na transfer 20-latka do Francji. 

Mediaset: 

Milan oczekuje minimum 60 mln euro za Donnarummę. Areola nie przekonuje ekipy Rossonerich.

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Z tymi 20 milionami i Areola to chyba sobie jaja robią. Aż smiechłem xd. Wykładać 100 baniek na stół i szafa gra, orkiestra tańczy.
 • avatar
  Bernardos1983
  Jeśli chce zostać jestem za tym żeby został. Nie ma co na siłę pozbywac się wychowanka z klubu!! Mamy budować zespół z zawodników którzy będą się z nami utożsamiali to na jaką cholerę wypychać na silę wychowanków?? Pytam po co??
  • avatar
   Chinaski
   Bo zarabia krocie, a samym bramkarzem nic się nie wygrywa
  • avatar
   Bernardos1983
   Wyprzedawaniem utalentowanych piłkarzy którzy są wychowankami za prawie darmo nic się nie osiągnie bo w tym nie ma żadnego sensu ani logiki
 • avatar
  Pablo80
  Jak już to araby niech sypią min 70mil + Areola tyle w temacie.
 • avatar
  kusniak90
  Frajerstwo roku, zresztą poraz kolejny.. to są te indywidualne wyceny ?! 60 mln za Donnarumę go czysty idiotyzm. Od 100mln bym słuchał ofert, w innym wypadku bym nawet nie spojrzał, alw sprzedamy go za grosze już się przyzwyczaił człowiek, że dymają nas z każdej strony.
 • avatar
  Paolo03
  Mam nadzieję że to się nie wydarzy. Donek według mnie mógłby odejść ale za 80-100 baniek. Ma dużą pensję i można go łatwo zastąpić kimś tańszym np. Cragno lub Gollini. Za pieniądze z jego sprzedaży mamy kolejne miliony do zaintwestowania. Bramkę mamy aż za dobrze obstawioną na ten moment, a inne pozycje kuleją.