Włoskie media: Milan może oddać kogoś w rozliczeniu za Torreirę [Aktualizacja]

Włoskie media: Milan może oddać kogoś w rozliczeniu za Torreirę [Aktualizacja]

La Gazzetta dello Sport i Sportitalia postanowiły zabrać głos w sprawie Lucasa Torreiry, który w ostatnim czasie jest łączony z transferem do Milanu. Oto, co wspomniane wyżej źródła miały do powiedzenia.

La Gazzetta dello Sport:

Milan jest zdecydowany na sprowadzenie Lucasa Torreiry. Aby transfer doszedł do skutku, potrzebne będzie przynajmniej 30 mln euro. Rossoneri mogą oddać w ramach rozliczenia Francka Kessie (25 mln euro) lub Ricardo Rodrigueza (15 mln euro). Włoski dziennik dodaje, g transfer urugwajczyk na San Siro może być bardziej prawdopodobny o ile The Gunners sprowadzą na Emirates Dani Ceballosa.

Sportitalia:

Włoski portal potwierdza wszystkie ostatnie wiadomości w sprawie Urugwajczyka: 23-latek chciałby wrócić do Włoch i nawiązać ponowną współpracę z Marco Giampaolo.  W ostatnim czasie Milan zwrócił się z prośbą do Arsenalu o przedstawienie informacji dotyczących dostępności zawodnika na rynku transferowym i o mediację. Klub z Londynu oczekuje za kartę swojego pomocnika 40 mln euro.

[Aktualizacja]

Mediaset:

Milan jest gotowy złożyć ofertę za Lucasa Torreirę. Miałaby ona wyglądać następująco:

 - dwuletnie wypożyczenie: 7 mln euro

 - obowiązek wykupu: 30 mln euro

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  Tak patrząc na sprawę z Torreirą to wiele będzie zależeć od Realu. Jak Ceballos pójdzie do Arsenalu to wzrastają szanse na Torreire, przy transferze którego możemy włączyć RR, o ile wcześniej uda sie załatwić transfer Theo z... Realu ;)
 • avatar
  wabik
  Brać nawet za 40mln. Takiego grajka za 40 ciężko będzie znaleźć
 • avatar
  Paolo03
  Jeśli RR odejdzie to kto będzie grał na lewej? Theo i Strinic to słaba para. Musimy się wzmacniać więc RR zostaje a Theo może przyjść żeby wywierać presję na tej pozycji. Strinic rok u nas poleżał i jest już wiekowy więc może gdzieś odejść.