Włoskie media: Massara faworytem Maldiniego, na Bobana trzeba poczekać

Włoskie media: Massara faworytem Maldiniego, na Bobana trzeba poczekać

Poniżej prezentujemy najnowsze doniesienia włoskich mediów w sprawie możliwych roszad w kierownictwie Milanu.

La Gazzetta dello Sport:

- Zvonimir Boban był w zeszłym tygodniu w Mediolanie, ale niczego nie podpisał on z Milanem. Trzeba będzie trochę poczekać, nim Chorwat zwiąże się z ekipą Rossonerich. Boban nie chce zostawiać FIFA bez pewnego planu na przyszłość. W tym celu 50-latek pracuje nad planem działania w FIFA na najbliższe kilka miesięcy.

- Frederic Massara jest faworytem do objęcia stanowiska nowego dyrektora sportowego AC Milan. Włoch uważany jest za wielkiego łowcę talentów. W najbliższym czasie Paolo Maldinim ma spotkać się ze swoim rówieśnikiem w celu nawiązania współpracy. Alternatywą dla Massary jest Riccardo Bigon (Bologna). 

Riccardo Bigon wypowiedział się dla Sky:

Zostaję w Bologni.

Gianluca Di Marzio:

Frederic Massara jest faworytem Paolo Maldiniego na stanowisko dyrektora sportowego Milanu. Działacz ekipy Rossonerich spróbuje przekonać swojego rodaka do pracy w Casa Milan. Wkrótce mają rozpocząć się negocjacje między stronami.

Komentarze

  • avatar
    bezrobotnego dlugo raczej nie bedzie przekonywal. ja postawilbym na Milaniste. na przyklad Olivera Bierhoffa. a jak juz sie uparli na obcego, to Gabriele Zamagna oczywiscie.