Włoskie media: Dzisiaj powinna się wyjaśnić przyszłość Veretout

Włoskie media: Dzisiaj powinna się wyjaśnić przyszłość Veretout

Poniżej prezentujemy najnowsze doniesienia w sprawie Jordana Veretout, którym interesuje się między innymi AC Milan.

La Gazzetta dello Sport:

Jordan Veretout chciałby dołączyć do Napoli, ale aby ten rok był możliwy, ekipa Azzurich musiałaby sprzedać wcześniej Amadou Diawarę i Marko Roga.

- Milan i AS Roma przedstawili Francuzowi następujące oferty kontraktu:

* Rossoneri: 3-letnia umowa wysokości 2,5 mln euro netto za sezon plus premie

* Giallorossi: trzyletni kontrakt w wysokości 2,7 mln euro netto za sezon w bonusy w postaci 1 mln euro w przypadku awansu do Ligi Mistrzów

Pomocnik Fiorentiny powinien spotkać się w najbliższych godzinach z Marco Giampaolo i Paolo Fonsecą.

Il Giornale:

Milan zaproponował Fiorentinie 18 mln euro za kartę Jordana Veretout. Paolo Maldini jako jedyny skontaktował się w ostatnim czasie bezpośrednio z władzami Fiołków. Dzisiaj Francuz powinien odpowiedzieć na zainteresowanie ze strony trzech klubów: Milanu, Napoli i Romy.

Alfredo Pedulla:

AS Roma przestawiła interesującą propozycję dla Jordana Veretout, ale to Milan był bardziej przekonujący w rozmowach z Francuzem i wiele wskazuje na to, że to Rossoneri prowadzą obecnie w wyścigu o podpis 26-latka. Napoli również wyraża zainteresowanie piłkarzem i mogą po niego sięgnąć w przypadku sprzedaży Amadou Diawary do AS Romy. 

Sky:

Milan jest zdecydowany na sprowadzenie na San Siro Jordana Veretout, ale AS Roma nie zamierza odpuszczać i będzie chciała go sprowadzić na Stadio Olimpico wraz z Amadou Diawarą. Do tej pory żaden z klubów nie złożył oferty Fiorentinie.

Komentarze

  • avatar
    Paolo03
    Dobrze że jeszcze Inter o nim nie myśli hehe