Włoskie media: Do 15 grudnia decyzja Ibrahimovicia w sprawie przyszłości

Włoskie media: Do 15 grudnia decyzja Ibrahimovicia w sprawie przyszłości

Poniżej prezentujemy najnowsze doniesienia włoskich mediów w sprawie Zlatana Ibrahimovicia, który od dłuższego czasu jest łączony z powrotem do Milanu.

Sky Sport:

 Umowa Szweda z Los Angeles Galaxy przestała już obowiązywać. Pierwotnie współpraca między obiema stronami miała trwać do 31 grudnia tego roku. Z tego też powodu, jeśli Szwed powie "tak" ekipie Rossonerich, Włosi nie będą musieli czekać na rejestrację zawodnika do 2 stycznia.


La Gazzetta dello Sport:

Zlatan Ibrahimović powinien przedstawić swoją decyzję odnośnie przyszłości do 15 grudnia. Milan jest zadowolony z dotychczasowych rozmów z otoczeniem Szweda i na ten moment wydaje się, że osiągnięcie porozumienia w sprawie indywidualnego kontraktu nie powinno stanowić problemu. Zespół Il Diavolo dołoży wszelkich starań, aby zakontraktować 38-latka, jednak nie zamierza licytować się z innymi klubami o zawodnika. Klub z via Aldo Rossi czeka obecnie na decyzję Ibry


Mediaset:

 W przyszłym tygodniu powinna pojawić się decyzja Zlatana Ibrahimovicia odnośnie najbliższej przyszłości. Jeśli Szwed zgodzi się na powrót do Milanu, może on zostać zaprezentowany na San Siro 15 grudnia przed meczem z Sassuolo. Napastnik mógłby zaliczyć swój debiut w nowym-starym zespole 5 stycznia przeciwko Sampdorii.

Komentarze

  • avatar
    MK92
    Już nie mogę się doczekać 2020 roku ze Zlatanem znów walczącym o zwycięstwa w koszulce Milanu.