Włoskie media: Deulofeu chce grać w Milanie, ale...

Włoskie media: Deulofeu chce grać w Milanie, ale...

Poniżej prezentujemy najnowsze doniesienia włoskich mediów w sprawie prawdopodobnych działań Milanu podczas zimowego marcato

Fabrizio Romano:

Gerard Deulofeu chciałby ponownie reprezentować barwy ekipy Rossonerich. Problem jednak w tym, że Watford nie jest zainteresowany sprzedażą swojego zawodnika. Angielski zespół co prawda wycenił kartę 25-latka na 40 mln euro, ale niechętnie podchodzi do sprzedaży Hiszpana podczas najbliższej kampanii transferowej. Milan docenia wolę zawodnika, ale nie zamierza spełnić oczekiwań finansowych klubu z Premier League. Zespół Il Diavolo może co najwyżej zaoferować wypożyczenie z opcją wykupu. Taka możliwość jest jednak nie do zaakceptowania przez obecnego pracodawcę piłkarza.


La Gazzetta dello Sport: 

Matteo Gabbia może w styczniu zmienić pracodawcę. Włoch jest na razie ostatnim wyborem Stefano Piolego jeśli chodzi o wybór środkowych obrońców do wyjściowej jedenastki. Młody obrońca chciałby występować regularnie i niewykluczone, że w zimie może on zmienić przynależność klubową. Na chwilę obecną nie wiadomo czy 20-latek definitywnie opuści swój macierzysty klub. 


Corriere di Torino:

Milan naciska na transfer Meriha Demirala. Juventus wycenił kartę Turka na co najmniej 35 mln euro i nie zamierza schodzić z ceny. Rossoneri mogą w ramach rozliczenia zaoferować kartę Gianluigiego Donnarummy.

Komentarze

 • avatar
  sheva7acm
  Corriere di Torino hahaah może jeszcze dożucimy wam romka co?co za szmatławiec
 • avatar
  Vol'jin
  40 mln za Deulofeu to też trochę xD
 • avatar
  MK92
  Nie no, może i bym z chęcią zobaczył powrót Gerarda do Milanu wobec naszej ciągłej mizerii na lewym skrzydle, lecz te 40 milionów euro to jakaś gruba przesada.