Veretout: Jestem skupiony na teraźniejszości

Veretout: Jestem skupiony na teraźniejszości

Jordan Veretout wypowiedział się dla La Nazione na temat zainteresowania ze strony takich klubów jak Milan i Napoli. Oto, co pomocnik Fiorentiny miał do powiedzenia. 

Jestem skupiony na teraźniejszości. Moim marzeniem jest gra w Lidze Mistrzów. Nie chcę być zarozumiały, ale myślę, że mam możliwości, aby grać w tych rozgrywkach. Niedawno skończyłem 26 lat i myślę, że w tym wieku powinno się myśleć pozytywnie i z perspektywą dokonania skoku jakościowego. Mam nadzieję, że w czasie mojej kariery uda mi się wygrać Scudetto. Teraz jednak jestem skupiony w Fiorentinie. Dobre zakończenie tego sezonu jest dla nas bardzo ważne.

Kim jest Veretout?

Francuz występuje na pozycji środkowego pomocnika, ale może też grać jako defensywny i ofensywny pomocnik. W tym sezonie 26-latek zdobył 5 bramek i zaliczył 4 asysty w 27 meczach. Jego umowa z Fiołkami wygasa w czerwcu 2021 roku.

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  Najpierw wykupmy Bakayoko a potem myśleć o innych wzmocnieniach pomocy. Potrzeba nam bardziej rezerwowych, choć ktoś w miejsce Kessiego by sie przydał, ale wątpię że Gattuso z niego zrezygnuje.
 • avatar
  MagicMilan1983
  Kamilo
  Kessie to tylko na ławę, coś było na rzeczy zima na temat Tottenhamu który oferował coś okolo60 mln, to wtedy można by było spróbować wypożyczyć za konkretną kasę Verrattiego z obowiązkiem wykupu po sezonie. Wątpię że po kolejnym odpadnieciu PSG z CL, część ich gwiazd będzie chciała tam zostać. Nie mają oni nic do zaoferowania oprócz wysokiego wynagrodzenia i mistrzostwa w farmerskiej lidze. Veretout dobra opcja na ławkę.