Van Bommel o transferze do Milanu

Van Bommel o transferze do Milanu

Mark Van Bommel zaś pośrednictwem Bild przedstawił okoliczności transferu do Milanu w 2011 roku. Oto, co były pomocnik Milanu miał do powiedzenia.

Transfer do Milanu? Galliani spytał Ibrę:

- Zlatan, co myślisz o Van Bommelu? Powinniśmy go sprowadzić czy nie?

 - Weź go! To byłby dobry transfer dla nas. On sprawia wiele problemów przeciwnikom. Wolę grać z nim, niż przeciwko niemu.

Komentarze

 • avatar
  Jacubinho7
  Odnosząc się do wszelkich dziwnych komentarzy pod moim adresem i informacjami o Isco:

  Na temat Isco informacje pojawiają się od jakiegoś czasu, bodajże od 1,5 roku co każde mercato. Pochodzą one przeważnie od słabych źródeł informacji. Ostatnia informacja pojawiła się od calciomercato.it i Don Balon, które są bardzo słabymi, żeby nie powiedzieć dennymi źródłami informacjami:

  https://sempremilan.com/pm-chances-of-real-madrids-isco-joining-milan-are-rising-e20m-price-player-happy-to-take-pay-cut

  Oba źródła mają to do siebie, że lubią dodawać dużo od siebie (zmyślać) jeśli chodzi o newsy i ich informacje dość często nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Pomijam newsy od cm, które się pojawią się w momencie, kiedy wszystko jest pozamiatane i próbują wmówić innym, że dana informacja jest ich, choć wcześniej została przemielona przez Di Marzio czy MN. Don Balon i CM porównałbym poziomem do pudelka, więc nie ma sensu zawracać sobie tym głowy.

  Nawiązując do sempremilan.com - to, że informacja pojawiła się na ich stronie, nie oznacza, że pochodzi ona bezpośrednio od nich. Podobnie jak acm24, SM przeważnie pośredniczy w przekazywaniu informacji, co świadczą chociażby sugestie "...calciomercato.it donosi...", "...Don Balon informuje..." SempreMilan.com jest serwisem, który pisze masowo, niemal wszystko, co ma wzmiankę o Milanie. Niestety odbija się to jakości serwisu, który kiedyś prezentował się zdecydowanie lepiej niż obecnie. Zmiana właściciela na OneFootball zrobiła niestety swoje i jest jak jest. Szkoda, ponieważ gdyby nie niektóre śmieciowe newsy od takich "pionierów informacyjnych" jak calciomercato.it, CorSport, CdS, Tuttosport, Daily Mail, Marca, Don Balon to ich serwis byłby zdecydowanie na wyższym poziomie, może nawet i wyższym niż 2 lata temu.

  Co do regulaminu:

  Rzekomo każdy z was się z nim zapoznał... Widząc po niektórych komentarzach jest zupełnie inaczej:

  Rozdział II, pkt 8 mówi wyraźnie:

  "...8. Użytkownik powinien podczas dodawania Informacji o charakterze tekstowym pilnować czystości języka, jakiego używa. Dodając jakąkolwiek informację, użytkownik zobowiązuje się do tego, że informacja pochodzi ze sprawdzonego źródła. Świadoma dezinformacja użytkowników może wiązać się z usunięciem komentarza/komentarzy, a nawet blokadą konta..."

  Tak więc usunięcie komentarza, który służył dezinformacji innych użytkowników został usunięty na mocy regulaminu. Nie ma więc sensu pisać bzdur typu "...komentarz został usunięty bezpodstawnie", ''... kolejna fanaberia redaktora..", "...Człowieku, więcej dystansu...", bo nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.

  Wielokrotnie już o tym pisałem, ale może powtórzę jeszcze raz - staram się każdego dnia przekazywać informacje z jak najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. Nie chcę pisać newsów pod wyświetlenia czy pod większą liczbę wyświetleń. Może i zwiększyłoby to zasięg serwisu, ale na dłuższą metę obniżyłoby to jakość strony. Nie ma sensu faszerować ludzi gównem. To, że chcę, aby ludzie mieli sprawdzone informacje w zasięgu ręki i nie piszę po 20 razy newsów w stylu " Ibra: Jesteśmy silnym zespołem, ale niczego jeszcze nie wygraliśmy..." nie oznacza, że jestem "gwiazdą" czy "wielkim redaktorzyną". Działam w różnych serwisach od bodajże 10 lat i miałem okazję współpracować z różnymi dziennikarzami i insiderami. Mam pewne doświadczenie i wiem, jakie źródła są bardziej, a które mniej wiarygodne. To, że wspominam o tym nie świadczy o tym, że uważam się za Bóg wie kogo. Na to, co dotychczas osiągnąłem musiałem sobie zapracować. Wiele stron i osób ze zdecydowanie większą renomą niż "eksperci" i "elita" z tej strony mnie doceniło. Ich opinia jest dla mnie bardziej wartościowa i przynajmniej rzetelna, a nie nastawiona tylko na hejt.

  To, że około 70 % użytkowników jak nie więcej nie zwraca uwagi na to, skąd pochodzi dana informacja nie oznacza, że jest to przyzwolenie na wstawianie szamba na stronie czy obrażania kogokolwiek. Nieznajomość regulaminu nie daje przyzwolenia na jego łamanie. Przykro mi, że chcąc jak najlepiej dla serwisu pojawiają się tacy, którzy chyba tygodniami szykują ślinę, aby się do mnie pluć. Na takich odchyleńców chyba nie ma już ratunku, ale to nie mój problem.

  Sugestia dla awanturników i "prawdziwych" kibiców, którzy kibicują klubowi od wieku, "kiedy to ja dłubałem w nosie":

  - Ponownie (dla wielu chyba pierwszy raz) zapoznanie się z regulaminem serwisu, jego przyswojenie i przestrzeganie go.

  - Zmiana strony na serwis, który będzie tolerował plucie się do innych, obrażanie, trolling i godził się na publikację niszowych źródeł.

  P.S. Zakładanie ponownie konta, bo ktoś dostał bana jest złamaniem zasad regulaminu, dokładnie rozdział 3, pkt 20:

  "...20. Każdy Użytkownik może założyć tylko jedno konto. Więcej niż jedno konto jest równoznaczne z banem na wszystkie konta..."

  Nie pogarszajcie więc swojej sytuacji...
 • avatar
  Jacubinho7
  Tak jak już wspomniałem, konta, które zostały założone, bo ktoś dostał bana nie mają racji bytu, a tym samym komentarze z takich kont. Proszę mieć w sobie trochę honoru i pogodzić się z tym, że pewne zachowania nie będą tolerowane na stronie.

  Casusius czy jak wolisz zwrot z nowego konta Robert vel Casusius:

  Możesz i być kibicem Milanu nawet od 1899 roku. Mnie to nie obchodzi. Długość kibicowania wcale nie oznacza, że ktoś jest lepszym kibicem od drugiego. Sam znam osoby, które kibicują Milanowi +40 lat, ale nie są na bieżąco z obecnym Milanem i dają sobie wciskać kit z byle jakich źródeł. Regulamin dotyczy wszystkich, bez wyjątku. Wyjścia Ci przedstawiłem, jakie są. Rozważ któreś z nich i wciel je w życie. Jeśli dalej uważasz, że ban został nałożony bezpodstawnie to chyba nie czytałeś albo nie rozumiesz regulaminu serwisu.

  Co do niszowego źródła - wskazałem dwa takie w poprzednim komentarzu: calciomercato.it i Don Balon. W kwestii sempremilan, zwróciłem jedynie uwagę na to, że z powodu zmiany właściciela, ich strona stawia bardziej na ilość, aniżeli na jakość. Proszę więc nie pisać bzdur i przede wszystkim czytać ze zrozumieniem.