Tuttosport: Kibice nie chcą Donnarummy w Milanie

Tuttosport: Kibice nie chcą Donnarummy w Milanie

Mimo, że od finału Pucharu Włoch minęły 3 dni, kibice ekipy Rossonerich wciąż nie potrafią zapomnieć o słabej postawie Gianluigiego Donnarummy w starciu z Juventusem. Wychowanek ekipy Rossonerich dopuścił się dwóch poważnych błędów, które kosztowały zespół utratę dwóch bramek. Jak się okazuje, występ 19-latka w środowy wieczór może okazać się dla niego gwoździem do trumny w kontekście jego dalszej przygody w Milanie

Tuttosport donosi, że fani zespołu Il Diavolo nie chcą, aby Gianluigi Donnarumma w dalszym ciągu nosił koszulkę Milanu.  Wielu z nich zarzuca mu egoizm, myślenie tylko o pieniądzach, brak własnego zdania w kwestii własnej przyszłości, ślepe podążanie za swoim agentem, Mino Raiolą czy też fałszywe zamiłowanie do barw klubowych Rossonerich, szczególnie po wydarzeniach wokół jego osoby podczas ubiegłorocznego, letniego mercato. 


Atmosfera wokół 19-latka podgrzewa dodatkowo fakt, że Mino Raiola prowadzi intensywne rozmowy z PSG w sprawie transferu Włocha do Ligue 1. Włoski dziennik dodaje, że Donnarumma nie chce na razie wypowiadać się co do swojej przyszłości, aczkolwiek w dalszym ciągu pozwala on swojemu agentowi oferowanie swoich usług innym zespołom.

Komentarze

  • avatar
    test admina kasjan