Tonali: Od zawsze kibicuję Milanowi

Tonali: Od zawsze kibicuję Milanowi

Łączony z przenosinami do Milanu, zawodnik Brescii, Sandro Tonali wypowiedział się dla Tuttomercatoweb.com po otrzymaniu pierwszego w karierze powołania do seniorskiej reprezentacji Włoch. Oto, co 18-latek miał do powiedzenia:

Porównywanie mojej gry do Pirlo? Jeśli chodzi o mnie inspiruję się grą Gattuso. Podobała mi się jego wola walki i zaangażowanie. Wielu porównuje mnie do Pirlo, ale nie jest to coś, o czym myślę na co dzień, nawet jeśli takie słowa wywołują u mnie radość. 

Moja przyszłość? Chcę wygrywać, we Włoszech lub zagranicą. Dobrze się czuję w barwach Brescii. W wieku 18 lat ciężko byłoby znaleźć się w wyjściowej jedenastce większego klubu w Europie.

Komu kibicuję? Od zawsze kibicuję Milanowi. 

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  Komentarze "Leonardo musisz" za 3... 2... 1...

  A tak na powaznie, podobno Brescia chce za niego 50mln ;v taka kwota powinna go dyskwalifikowac z miejsca
  • avatar
   casusius
   Kwota była bliższa 35 milionów,co nie zmienia faktu, że jest kosmiczna. Z drugiej jednak strony za dwa lata, może być za późno.
  • avatar
   BF
   Właścicielem Brescii jest ex-właściciel Cagliari, ten "wielki" przyjaciel Gallianiego, który nam nie sprzedał Nainggolana a zrobił to Romie ^
 • avatar
  MK92
  Jakiś tam atut w walce o podpis nowego Pirlo zawsze jest. W każdym razie nie ma co z tego powodu napalać się na transfer Tonaliego do Milanu. Brescia oczekuje bardzo dużo.