Tonali: Gra na San Siro jest zawsze czymś wyjątkowym

Tonali: Gra na San Siro jest zawsze czymś wyjątkowym

Sandro Tonali udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co pomocnik Milanu miał do powiedzenia.

O grze na San Siro:

Gra na San Siro jest zawsze czymś wyjątkowym. To stadion, który zapisał się w historii futbolu i zawsze wzbudza emocje. Dało się odczuć obecność fanów, choć nie było ich zbyt wielu.

O Piolim:

Zawsze mówi nam, żebyśmy dużo pracowali. Kiedy zawodnik jest gotowy to pozwala mu grać. Musimy dobrze pracować w ciągu tygodnia.

O Ibrahimoviciu:

On pozostaje taki sam, zawsze jest silny. Nawet dzisiaj dał nam pomocną dłoń. Ibra jest przykładem dla wszystkich. Trzeba go po prostu podziwiać i to wszystko. 

Czy myślisz o kolejnym meczu?

Tak. Chcemy budować nasz dom cegła po cegle. Na pewno zapamiętam ten mój debiut. Myślami jesteśmy już przy następnym spotkaniu. 

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Sandro był niepewny i asekuracyjny w swoich zagraniach, ale dopiero się wdraża. Mamy ten komfort, że środek pola z Kessie i Bennacerem wygląda mocno i nasz dwudziestoletni talent może spokojnie się przyzwyczajać do nowego środowiska, łapiąc coraz więcej minut. Nie musi być zbawcą na już.
  • avatar
   Bartol
   Dokładnie tak jak piszesz. Sandro troszkę nerwowy byl i elektryczny. Dajmy mu czas. Środek pomocy mamy mocny, Diaz mi się podobał niskie zawieszenie, technika nienaganna, będą ludzie z niego.
  • avatar
   Paolo03
   Diaz ma bardzo szybką noge. Potrafi dryblowac, myślę że zaskoczy w tym sezonie wiele razy.