Tonali: To było jedno z moich marzeń z dzieciństwa

Tonali: To było jedno z moich marzeń z dzieciństwa

Sandro Tonali udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co nowy nabytek Milanu miał do powiedzenia.

O Milanie:

 Moje marzenia się spełniły. To było jedno z moich marzeń z dzieciństwa. Zdecydowałem się na zamieszczenie mojego zdjęcia na Instagramie, ponieważ opisywało moment, w którym opuściłem Rossonerich, aby obrać nową drogę. Po wielu latach wracam  do zespołu. To znak.

O numerze 8:

 Zdecydowałem się na ten numer, ponieważ ma on znaczenie dla mojej pozycji i w Milanie. Był noszony przez Gattuso, zawodnika, który przeszedł do historii Milanu. Zadzwoniłem do niego, a on powiedział mi, że nie muszę go prosić o pozwolenie i mogę nosić ten numer.

O Paolo Maldinim:

 Jako dziecko podziwiałem go i miałem nadzieję, że pewnego dnia zrobię sobie z nim zdjęcie. Teraz pracujemy razem. Praca u boku takiego mistrza to coś pięknego. To wspaniałe uczucie.

O zespole:

 Milan posiada młody zespół, który udowodnił, że stanowi świetną grupę zawodników. Z pewnością pojawią się okazje do gry i należy je wykorzystać.

O Ibrahimoviciu:

 Być może łatwiej jest pomóc temu, kto nigdy się nie myli.  Gra u jego boku będzie czymś wspaniałym.

O drużynie narodowej:

Rozmawiałem z Gigio, Calabrią i Romagnolim. Prywatnie przyjaźnię się z nimi. Dobrze mieć takich zawodników w kadrze. Udzielili mi wielu rad i jesteśmy gotowi na nową przygodę.

Wiadomość dla fanów:

 Razem możemy zrobić wszystko, nawet jeśli pewne rzeczy są niemożliwe do wykonania. Ten Milan jest w stanie to zrobić.

Komentarze